W życiu wszystkich ludzi bywa wiele istotnych chwil – przyjście na świat, pierwsze kroki, pójście do przedszkola, bal, zakończenie edukacji, wesel + masę innych. W zamierzchłych czasach można było takie wydarzenia jedynie opisywać. Następnie przyszły aparaty, które w tym pomagały. A jeszcze później przyszły kamery.

Dzisiaj aparaty i kamery to wysokiej jakości sprzęty, które nieustannie są polepszane. To, co zakupiliśmy dwa lata temu, teraz okazuje się starym modelem. Świat nowinek technologicznych biegnie przed siebie w zastraszającym tempie. Dla przykładu weźmy drony. Kilka lat temu

zdjęcie z kamery

Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com

zdawało się, że to sprzęt zarezerwowany dla służb wojskowych, że pojawia się jedynie tam, gdzie nie można lub się nie chce wysłać żołnierzy. Teraz owy sprzęt jest czymś normalnym. W naszym państwie można nawet wykupić szkolenia w prowadzeniu dronów. Na początek świetnym dronem, o którym warto wspomnieć jest DJI Phantom 3. Do sprawdzenia tutaj: Posiada wifi, GPS, jest niezwykle lekki i może latać nawet 25 min. – reasumując DJI Phantom 3 to idealny sprzęt dla osób, które chcą zacząć przygodę z dronami.

Do uwiecznienia niezastąpionych chwil w życiu bardzo przydatna jest kamera GoPro Hero 4 (sprawdź: ). Wyjątkowo zaawansowana technologicznie, mająca najlepszą jakośćs obrazu. Posiada zamontowane Wi-Fi a także Bluetooth. Co niezwykle istotne (a też

kamera

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com

rzeczywiste w parze z dronem) GoPro Hero 4 można sterować zdalnie. Posiada się całkowitą kontrolę nad kamerą – jest się w stanie pstrykać zdjęcia, zatrzymywać nagranie filmu, zmieniać ustawienia. A dzięki dedykowanej aplikacji wszystko, co zostanie stworzone przez GoPro Hero 4 można udostępniać w social media, przez pocztę internetową, a także również mms.

W obecnej epoce prawie każdy ma szansę nagrać niepowtarzalny film. Może to uczynić samemu bądź wynająć osobę, dla której dron(zobacz inspekcje dronem) z kamerą jest czymś naturalnymzwyczajnym w obsłudze. Dzięki najnowszym technologiom ważne chwile w życiu rodziny nie znikną, zostaną zapisane. A co należy zaznaczyć – w doskonałej jakości. Być może za jakiś czas i to stanie się już przeżytkiem, jednakże w chwili obecnej to najlepsze, co można znaleźć na rodzimym rynku.