masaż

Źródło: http://prezentokracja.pl/
Życie człowieka to masa momentów przełomowych. Przeważnie są to symboliczne granice, które traktujemy, jako zachętę do zmian.

Trzydzieste urodziny są traktowane, jako jeden z takich przełomów, bowiem niby wtenczas rozpoczyna się prawdziwe życie. To czarodziejska bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest niemniej jednak jeszcze mocno zaznaczona, toteż spokojnie możemy przekraczać ją w obie strony, łączyć oba stany i mieć z tego bardzo dobrą zabawę. Przemiany, które następują po przełomowych chwilach mogą dotyczyć rozmaitych aspektów.

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Trzydzieste urodziny to częstokroć motywacja do postanowień: zamierzamy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniędzy, utworzyć rodzinę, stać się bardziej rzetelni, zacząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków ku dorosłości. Uczczenie pełnych rocznic to już tradycja. A trzydziestka to okazja wybitnie osobliwa. Głośna zabawa, pełno bliskich nam osób i prezenty, które bywają złośliwe, standardowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni kawaler dostanie gumową lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może liczyć na książki kucharskiej oraz robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmeni przypuszczalnie dostaną poradnik motywacyjny albo skórzaną aktówkę. A tymczasem można ciekawiej. Sugerujemy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom uciechę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zapewni wspomnienia na całe życie.

COŚ NIEZAPOMNIANEGO DLA NIEGO NA 30 URODZINY

paralotnia

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Wyścigowe auta to obiekt pożądań mężczyzn niezależnie od wieku. Trzydziestolatek zapewne ucieszyłby się ze sportowego auta, ale taki podarunek przekracza możliwości finansowe większości z nas. Podobnie dużą uciechę sprawi jazda autem rajdowym. W szczególności wart uwagi jest rajdowy trening (zobacz studio treningu personalnego wrocław) jazdy Subaru lub Mitsubishi – jednakowoż jedno jak i drugie auto dostarcza niepowtarzalnych emocji i przeżyć. Również mocne doznania zagwarantuje jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych wielbicieli prędkości. A jeśli jazda autem to zbyt banalny prezent to polecamy coś odlotowego: lot paralotnią w tandemie.

JEDZ I RELAKSUJ SIĘ – PREZENT NA 30 URODZINY DLA NIEJ

kolacja

Źródło: http://prezentokracja.pl/

Co w takim razie olśni trzydziestolatki? Wspaniałym pomysłem na podarunek będzie romantyczna kolacja dla dwojga, albowiem kobiety kochają dzielić się swoimi emocjami i razem świętować okazje. Blask świec i wytworne potrawy zaakcentują uroczysty charakter urodzin, ale też spowodują, że kobieta poczuje się wyjątkowo i warta miliona dolarów. Też niezwykłym podarunkiem na 30 urodziny może być masaż, który rozluźni, rozbudzi zmysły i rozpieści ciało. Po tego typu zabiegach niejedna pani czuje się młodo a trzydzieści lat może być wyłącznie powodem do dumy.

Źródło: Prezentokracja.pl