Zewnętrzna reklama cały czas jest bardzo popularna pośród reklamodawców, głównie z powodu swojej skuteczności. Mimo zwiększającej się popularności sieci internetowej w dalszym ciągu stojący przy ruchliwym skrzyżowaniu baner doskonale spełnia swoją rolę, i przypuszczalnie przez następne lata również tam będzie stał.

Co bynajmniej nie oznacza, że w tym przypadku nie będą się pojawiać żadne nowinki technologiczne, bo jest zupełnie odwrotnie. Otóż bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne telebimy Warszawa, które w porównaniu ze standardowymi tablicami reklamowymi oraz bilboardami mają kilka istotnych zalet. Dynamiczny rozwój tego typu bilboardów miał miejsce w ostatnich latach, spowodowało to spore obniżki ich cen, a tym samym większą dostępność nawet dla mniejszych klientów.
telebimy warszawa

Autor: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com

wykład

Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy do emisji reklamy wykorzystują panele wytworzone z niewielkich, kolorowych diod, których kolorem świecenia można niezależnie sterować – . Tym sposobem możliwe jest wyświetlanie na nich dynamicznych, barwnych animacji, które w coraz większym stopniu są podobne do filmów. Zastosowanie wydajnych, dających mocne światło diod ma jeszcze jedną zaletę. Mianowicie telebim Włocławek jest doskonale widoczny bez względu na warunki atmosferyczne, nawet ciemność czy opady śniegu nie są w stanie zaszkodzić mu zbytnio – cała oferta jest na Spory wpływ dla obsługi reklam ma również możliwość szybkiego zmieniania tego, co jest wyświetlane.

W przypadku tradycyjnych bilboardów niezbędna jest wizyta pracownika, który przyklei przygotowane wcześniej papierowe plansze, przy telebimach wystarczy wgrać odpowiedni program.