Smartphone zadomowił się już na stałe w większości polskich domów. Używamy go w domu, pracy, szkole, w drodze na zakupy…chyba już wszędzie. Wbrew pozorom istnieją jednak sytuacje, gdy smartfon nie sprawdzi się w pracy.

telefon na budowę

Autor: Janderson.L
Źródło: http://www.flickr.com
stykówka - wakacje

Autor: Łukasz Miśkiewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie to przypadki?
prosty telefon

Autor: controlarms
Źródło: www.flickr.com
Istnieją zawody, które nie sprzyjają posiadaniu smartfona. Dotyczy to szczególnie tych zawodów narażonych na ryzyko upadku lub upuszczenia, jakby nie patrzeć, dosyć delikatnego urządzenia.

Nie czekaj już – zweryfikuj propozycję (http://www.kreationstudio.pl/), jaką dla ciebie wymyśliliśmy. Włączyliśmy wszelkie potrzeby naszych konsumentów!

Szczególnie miejsce budowy nie jest właściwym miejscem na noszenie przy sobie tego typu telefonu. W takich miejscach, jak plac budowy czy warsztat samochodowy sprawdzi się prosty telefon na budowę, który nie jest tak wrażliwy na upadki jak znaczna część najczęściej stosowanych dzisiaj smartfonów- wdał się w polemikę.

A jaki wybrać telefon na budowę? Najistotniejsze jest by posiadał mocną obudowę i jak najmniej szklanych elementów, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu. Uwzględniając koszty zakupu smartfona o wiele lepiej jest kupić prosty i tani telefon, który posłuży nam głównie do kontaktowania się z innymi ludźmi- strona internetowa.

Jeśli Twój zawód związana jest z budową albo na przykład mechaniką samochodową, zastanów się, czy nie warto kupić osobny telefon przeznaczony wyłącznie do pracy, by nie narazić się na niepotrzebne koszty.