Ślub to niebywale ważne wydarzenie w życiu narzeczonych, jacy od momentu przysięgi znajdą się na wspólnej drodze życia. Nawet jeśli już od jakiegoś czasu mieszkają razem, zaślubiny zaczynają całkowicie nowy etap, zatem dobrze jest uwiecznić tę chwilę zatrudniając umiejętnego fotografa. W dzisiejszych czasach na różnego rodzaju uroczystościach, m.in. na weselach, coraz większą popularnością cieszy się dron z kamerą, umożliwiający zrobienie oryginalnych ujęć, które będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, jak również dla przyszłych dzieci oraz wnuków.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com

Na niniejszym dronie można umieścić dowolny aparat, chyba że jest to kompletny zestaw, nie wymagający osobnego aparatu. Jeżeli nie, zweryfikujmy, jakim urządzeniem dysponuje interesujący nas fotograf i czy będzie w stanie z jego pomocą wykonać naprawdę najwyższej jakości zdjęcia. Do takich ekstremalnych fotografii doskonale nadaje się GoPro Hero+ LCD (zobacz ). Zapewnia nie tylko rewelacyjną jakość zdjęć, ale również pozwala na robienie ujęć pod wodą, gdy Młoda Para planuje nietuzinkowe fotografie z sesji ślubnej. Wracając do najistotniejszego tematu, jakim są drony, trzeba wspomnieć o ich łatwej obsłudze oraz możliwości wykonania zdjęć z całkowicie innej perspektywy, niż dotychczas to robiliśmy. Zdjęcia z powietrza to możliwość uchwycenia wszystkich zaproszonych, kościoła lub sali, w jakiej urządzamy uroczystość. Niniejsze zdjęcia bez wątpienia będą pięknie wyglądać w ślubnym albumie, który później można podarować rodzicom, by oni także mogli cieszyć się wspomnieniami ze ślubu swojego dziecka. By wyszukać właściwego fotografa na ten dzień, zapytaj znajomych, którzy mają już ślub (parasole wynajem) czy nie mają nikogo do polecenia. Można także poszukać renomowanych fotografów w Internecie. Zanim zatelefonujesz, by zapytać o wolny termin, zajrzyj do galerii fotografii. W tym miejscu świetnie zorientujesz się czy jakość zdjęć i metoda ujmowania Młodych pasuje do twoich oczekiwań. Każdy bowiem ma inny styl i inne techniki pracy. Naturalnie we wszystkim można się dogadać, jednak najlepiej jest, gdy już na początku zachwycimy się pracą fotografa, którego zamierzamy wynająć.

Jeśli w takim razie i ty chcesz mieć przepiękną pamiątkę, zdecyduj się na dron z kamerą (więcej ). Zdjęcia, które dzięki niemu uzyskasz, na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań, lecz sprawią, iż będziesz z uśmiechem przypominać sobie ten cudowny dzień.