Jeśli mamy ochotę przeżyć niezapomnianą przygodę ze znajomymi lub kolegami z pracy, to dobrze będzie się zainteresować tak zwanym Escape Roomem, czyli grupową przygodą, w której chodzi o to, iż wspólnie trzeba wydostać się z zamkniętego pokoju.
Bardzo wiele firm wykupuje dla swoich pracowników rozmaite zabawy, których polegają na wspólnym działaniu.

Hurtownia fryzjerska

Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli więc ciekawi nas escape room z Warszawy będzie miastem, które ma całkiem bogatą ofertę. Dobrym rozwiązaniem może być zajrzenie do sieci. Wystarczy odpalić przeglądarkę i wstukać odpowiednie hasło, by dostać wiele użytecznych wyników z adresami stron spółek, które oferują takie usługi. Klasyczny Escape Room to pomieszczenie z zagadkami logicznymi. Przygoda polega na tym, iż kilka osób działając wspólnie, musi wydostać się z takiego pokoju rozwiązując rozmaite zagadki.
Urządzenia

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zechcemy ze znajomymi lub współpracownikami popróbować tej rozrywki, to czeka na nas świetna przygoda. Jeśli chodzi o różnorodność Escape Room Warszawa (tatuażyści warszawa) bez wątpienia nas nie zawiedzie. Warto powiedzieć, iż takie pomieszczenia na ogół są budowane z myślą o specyficznym nastroju. I tak odnajdziemy pomieszczenia egipskie, sci-fi czy udające grobowiec. Bez wątpienia współpracowanie przy ucieczce z takiego pomieszczenia będzie wyjątkowym przeżyciem oraz sprawi, że lepiej poznamy swoich znajomych.

Znakomitym pomysłem będzie przeglądnięcie propozycji paru Escape Roomów, zanim znajdziemy ten idealny dla nas, można zacząć od houseescape.pl/pokoje/. Możliwe, że uda nam się znaleźć jakieś ciekawe okazje.