W czasie sieciowych technologii ludzie, którzy są wielbicielami sportów wyczynowych uwielbiają dzielić się swoimi przeżyciami. Popularną metodą jest oczywiście sfilmowanie wyczynów i umieszczenie klipu na portalu, który umożliwia zamieszczanie dowolnych rzeczy. Fajnie jest więc poprosić kolegę, by stanął w pobliżu z cyfrową kamerą i sfilmował, gdy skaczecie, wspinacie się na podniebne szczyty bądź cokolwiek innego czynicie. Jednakże zdecydowanie najlepszy obraz emocji da porządna kamera na kask. Na pewno niejednokrotnie widziałeś filmy wykonane tego typu sprzętem.

Na szczęście, jest mnóstwo osób, których nie trzeba przekonywać do uprawiania sportu. Czasem przeradza się to w ogromną życiową namiętność. Na pewno posiadamy kilku znajomych, których zamiłowaniem są sporty ekstremalne. I choć znajdą się osoby, które lansują się na stokach, tylko z tej przyczyny, że jest to modne, to z pewnością dla wielu jest to przepis na życie. Nie umieją funkcjonować bez tej dawki adrenaliny, która się w ich organizmie wytwarza podczas uprawnia danej dyscypliny. Ten związek chemiczny wpływa na nas niekiedy jak używka.

Kamera GoPro Hero3

Źródło: http://kamerynakask.pl/

Wrażenia są bardziej odjechane niż te kręcone z kamer postronnych ludzi. Najjaśniejszym przykładem takiego nagrywania akcji był ekstremalny skok ze stratosfery, wykonany przez słynnego kaskadera z zespołu Red Bulla. Miliardy ludzi na całym globie weszło w buty bohatera, podziwiając stream z kamery zamontowanej na jego hełmie (). Niewiarygodne widowisko, które znalazło miejsce w historii.

Miłośnicy sportów ekstremalnych nierzadko filmują swoje wyczyny. Do rejestrowania szaleńczego zjazdu rowerem ze stromego urwiska nadają się kamery sportowe (np.

Czy ten wpis pochłonął Cię bez reszty? Jeżeli tak, to sprawdź także inny oryginalny serwis (http://bira.pl/), który posiada równie interesujące informacje.

). Są one przygotowane do pracy w niekorzystnych warunkach, takich jak deszcz, śnieżyca, czy błoto. Zapewniają komfort nagrywania oraz są niezwykle odporne. Za najlepsze w swojej grupie uznawane są kamery Gopro. To profesjonalne sprzęty używane przez zawodowców oraz pasjonatów. Pomaga tworzyć najlepszej jakości filmy w dowolnych warunkach. To zdecydowanie najkorzystniejszy sprzęt. Stąd też jeżeli chcemy uwieczniać nasze niesamowite przygody, lepiej robić to na naprawdę zawodowym sprzęcie.