Obecna technologia tak bardzo idzie do przodu, iż jeszcze kilka lat temu chyba nikt nie wierzyłby w takie coś. Sporo się zmienia, jeżeli chodzi o robienie zdjęć czy nagrywanie video.

Dzisiaj sportowe kamery odnoszą triumfy i są niesamowicie popularne.
Jeżeli dana osoba myśli o kamerce sportowej, to pierwsze co przyjdzie mu do głowy, będzie to na pewno GoPro. Faktycznie, firma ta posiada spore grono swoich wielbicieli, jacy sprzętu tej firmy nie zamieniliby na nic innego. Jednak suma, jaką musimy wydać w przypadku zakupu tego sprzętu na pewno nie jest zachęcająca. Właśnie przez wzgląd na cenę, sporo osób zainteresowała kamera sportowa, która została stworzona w Chinach. Kamera Yi (zdecydowanie pomocna strona|) od firmy Xiaomi to produkt zachwalany poprzez wiele klientów. Nie odbiega ten sprzęt jakością od GoPro, a cena takiego urządzenia jest o wiele mniejsza. Wiele osób zamawia ten sprzęt prosto z Chin, dlatego czas oczekiwania wynosi nawet jeden miesiąc. Jednak jeżeli nie zależy nam tak bardzo na czasie, to na pewno można się na ten sprzęt skusić.
Jednak GoPro wcale nie spoczywa na laurach i systematycznie można być świadkiem wypuszczania na rynek ich najnowszych produktów. Ktoś pomyślałby, iż różnice między następnymi modelami nie są zbyt wielkie. I tutaj możemy być bardzo zaskoczonym, bo GoPro Session Hero4 to kamerka sportowa o bardzo niewielkich wymiarach.
Gazetka promocyjna

Jest to sześcian o boku niespełna czterech centymetrów, dlatego z łatwością konkurować on może w kategorii najmniejsza sportowa kamera.

Poza tym jej stopień zaawansowania będzie bardzo wysoki. Gdyby tego było zbyt mało, jest ona także wodoodporna, co na z pewnością uraduje fanów robienia zdjęć podwodnego.

Jeśli omawiane w tym wpisie omówienie głęboko Cię zajęło, to zalecam te informacje (http://www.pmconsulting.com.pl/skill-matrix/) – ono jest tak samo fascynujące, jak materiał, który właśnie czytasz.

Jak widać technika gna naprzód!