Marka DJI znana jest z tego, iż proponuje profesjonalne oraz niezwykle jakościowe drony, jakie pewno nadają się do używania przez ekspertów. Bezspornie nie przesadzimy jeśli oznajmimy, iż firma DJI jest teraz jedną z najmocniej znanych i słynnych firm, jaka proponuje zachwycające drony na rynku.

Dron z kamerą

Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com
Jej oferta jest istotnie ogromnie obszerna, co więcej firma częstokroć wprowadza na rynek niemało nowości. Tym razem firma ukazała swojego nowego drona DJI Phantom 3. Pionierski phantom 3 został zademonstrowany w dwóch odsłonach – srebrnej dji phantom 3 adva www.gohero.pl/dji-phantom-3-advancedzaletą jest to, że w porównaniu z innymi dronami umieją one dużo lepiej odnajdywać się w przestrzeni, do tego prócz kamery nadrzędnej drony są także zaopatrzone w małe obiektywy, które znajdują się na obudowie, dzięki czemu możemy liczyć na pewne latanie w sytuacji kiedy nie działa GPS.

Podobną technologię jak ta możemy odkryć w starszym modelu drona firmy DJI, to znaczy w dji inspire 1 – dron dji spark -. Nowością w modelu Phantom 3 jest również to, że pozostał do niego wkomponowany nadajnik pozwalający na stremowanie obrazu HD z kamery, co przedtem było dodatkiem, który dosyć wiele kosztował – w odkrywczym modelu jest on wbudowany na stałe. Mało tego niewątpliwą nowością oraz oczywiście zaletą jest to, że model ten potrafi sporo dłużej wznosić się w powietrzu od swoich poprzedników.

Pożądane byłoby jeszcze nadmienić, że wersja srebrna różni się od złotej nie jedynie kolorem, gdyż znaczącą różnicą jest w tym miejscu typ wbudowanej kamery. W wersji Professional znajdziemy kamerę 4k, zaś odsłona druga, czyli Advanced ma kamerę 1080p. To tylko niektóre nowości, jakie firma DJI wprowadziła w nowym modelu drona, bezsprzecznie jednak wolno powiedzieć, iż nowy Phantom 3 prezentuje się faktycznie niebywale – zarówno pod względem technicznym, jak także pod względem estetycznym.