Nieistotne, czy pragniemy zgłębić jakiś dział i stać się w tym specjalistą, ponieważ jest nam to niezbędne w pracy czy dlatego, że jest to po prostu hobby.
Każdy powinien rozwijać się całe życie.

Komputery w firmie

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
szkolenie

Autor: Sharon & Nikki McCutcheon
Źródło: http://www.flickr.com
Pomysł, aby osiąść na laurach, gdyż już skończymy naszą edukację, wydaje się być nietrafiony.

Jeżeli znajdujący się tutaj artykuł Cię intryguje, to wejdź na ten odnośnik – zobaczysz tam użyteczny link, który na pewno uznasz za ciekawy.

Mózg, który nie ma bodźców do rozwoju, zaczyna obumierać. Na dodatek dziś nowinki na rynku wypuszczane są codziennie, więc powinniśmy być ciągle na bieżąco. Musimy iść po prostu na szkolenie. Może być ono w jakiś sposób powiązane z naszą pracą. Wtedy pozwoli nam się rozwijać i wspinać się po szczeblach kariery. Będziemy mogli wpisać sobie taki kurs też do CV. Jeżeli natomiast mamy ochotę zgłębiać wnikliwie jakieś swoje hobby, to też nie powinno być z tym kłopotu. Istnieją przecież zajęcia z fotografii, asertywności albo z układania ikebany. Możemy też iść na naukę języka albo obsługę komputera. Duża część szkoleń jest obecnie refundowana przez gminy albo Unię Europejską. Powinniśmy więc poszukać w sieci, na co można się zapisać i jakie warunki należy spełnić. Niekiedy pod koniec kursu można dostać certyfikat. Firmy, które organizują przeróżnego rodzaju zajęcia, zwykle ogłaszają się w internecie.

Zatem wystarczy wpisać frazę, która nas ciekawi i miasto, gdzie mieszkamy. Na pewno się nie zawiedziemy, gdyż kursy zazwyczaj prowadzą ludzie młodzi i pełni zapału. Mają oni należytą wiedzę, ale również świeże podejście do pracy.