Dzisiejszy dron 3DR SOLO to prawdziwa innowacja wśród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie kapitalnych filmów o wspaniałej jakości z rewelacyjnej perspektywy. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził rozległe zainteresowanie pośród wielu jednostek.

Zdjęcie z drona

Autor: RHL Images
Źródło: http://www.flickr.com
Dron został wyposażony w inteligentne, wymyślne rozwiązania, dwa niesłychanie prędkie komputery, a także w wolne porty oddane do rozbudowy. Obsługa drona jest nadzwyczaj łatwa, ponieważ ma on dużo automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy zdołają skupić się na praktycznych celach i zadaniach, bez zbędnego rozpraszania uwagi.

Ten dzisiejszy dron umożliwia filmowanie z powietrza przepięknych obrazów, jakie idealnie będą przedstawiać się na wielkim ekranie. Zdołamy z łatwością dostosować go do swoich potrzeb i radować się jego nowoczesnością i funkcjonalnością- nowości od 3dr.

Do drona dodano prosty w obsłudze, wydajny kontroler, jaki umożliwia bezproblemowe i ergonomiczne użytkowanie z SOLO. Urządzenie to pozwala łatwo kierować dronem, nagrywać filmy i robić fenomenalne zdjęcia fotografia rodzinna wrocław – bez większego wysiłku. Poza tym kontroler został wyposażony w zupełną nowość. Po raz pierwszy użytkownik może pewnie zatrzymać drona w powietrzu (za pomocą przycisku pauzy) i nie bać się jego upadku.

Dron SOLO posiada także kapitalne zasilanie, może latać bez przerwy do 25 minut. System wspaniale kontroluje zużycie baterii, w związku z tym zdołamy spokojnie obserwować kiedy trzeba powstrzymać lot oraz sprowadzić drona z powrotem na ziemię- .

Prócz znakomitej technologii i dzisiejszych rozwiązań, dron SOLO prezentuje się fenomenalnie także pod względem wizualnym. Elegancki, luksusowy i współczesny – zdecydowanie jego image jest następną zaletą tego sprzętu. Jeżeli więc szukasz najlepszego drona na rynku, to możesz być przeświadczony, iż dron 3DR SOLO urzeczywistni Twoje oczekiwania. Już dziś zobacz, gdzie zdołasz kupić tego nowoczesnego drona. Zachęcamy też do dokładniejszego poznania się z jego wszystkimi parametrami.