Kiedy kupujemy telefon to bardzo o go szanujemy. Jednak po jakimś czasie to, co nowe staje się normalnością i nie przykładamy już takiej uwagi, na to gdzie komórkę położymy i czy przypadkiem się nie porysuje.
Jednak, jeśli chcielibyśmy mieć nasz telefon przez długi czas w świetnym stanie, to należy pomyśleć o tym, by go jakoś zabezpieczyć. Dobrym rozwiązaniem okazuje się folia na telefon. Dzięki niej będziemy mieli pewność, że ekran telefonu się nie porysuje. Oczywiście może być i tak, że folia się poodkleja, wtedy najsensowniej kupić kolejną folię. Bo kiedy kupujemy telefon, to folia najczęściej znajduje się na wyświetlaczu, ale jeżeli dostanie się pod nią powietrze, to również niezbyt estetycznie się to prezentuje i wtedy naprawdę warto kupić kolejną. Bo taka folia faktycznie świetnie chroni ekran naszej komórki. ochrona telefonu

telefon komórkowy

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatki do telefonówDziś komórka stała się czymś niesłychanie normalnym. Ale nikt z nas nie nie ma zamiaru kupować kolejnego telefonu, co drugi miesiące, bo gdzieś nam się obecny model porysuje. Tak, więc świetnym rozwiązaniem są akcesoria na komórkę, czyli m.in. etui lub monitoring wifi zestaw jakiś case. Takie akcesoria pozwalają utrzymać telefon w perfekcyjnym stanie. Sprawią również, że telefon będzie się wyróżniał. Oczywiście wszystko będzie zleżało od tego, jaki case wybierzemy, czy też, na jakie konkretnie etui się skusimy. Faktycznie dobrze jest wybrać coś w innym kolorze aniżeli czerń i biel. Czarne etui sprawi, że kobiety mogą mieć problem z wyszukaniem telefonu w torebkach, a jeśli mowa o bieli, to jednak za szybko się ubrudzi. Bo wszyscy wiemy, że telefon często kładziemy w różnych miejscach i szybko się on brudzi. A kiedy wybierzemy jakiś wyrazisty kolor to i telefon da się szybko znaleźć i nie będzie się owy pokrowiec na telefon szybko brudził. Te akcesoria na komórkę są w różnych cenach. Dlatego dobrze się porozglądać za czymś, co rzeczywiście będzie świetnie wyglądało.


Bo oczywiście możemy mieć więcej aniżeli jeden case, ale jeśli żaden nie okaże się konkretny, to telefon nie będzie dobrze chroniony i prędko się porysuje. Ale nie tylko o estetykę tu chodzi, ale też o stan techniczny. Telefon dużej okaże się sprawny, jeśli kupimy porządne etui.