Jak wiadomo dzisiejsza technologia mknie do przodu z prędkością światła. Dlatego własnie tworzone są kolejne serie gier, które można odpalać już jedynie na najnowszych modelach konsoli. Producenci gier i najnowszych konsoli wspierają się w zdobywaniu rynku. Jednak dla graczy, którzy kochają nowinki, ani zakup nowej konsoli ani też nowej gry nie będzie wielkim wyzwaniem, a już na sto procent nie dla osób, które pokochały grę uncharted. Niedawno pojawiła się kolejna seria uncharted 4, gdzie nadal główny bohater to awanturnik, który szuka skarbów.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Nadal mamy okazję pakowania się w miliony kłopotliwych sytuacji. Na dodatek nadal jesteśmy w różnych miejscach, to znaczy nadal funkcjonujemy w jakiś egzotycznych krajach, gdzie trzeba walczyć nie tylko z własną butą, która pakuje nas w coraz to nowe kłopoty, ale też z wieloma zagadkami, które od milionów lat czekają na osobę, która je rozwiąże. Fabuła toczy się szybko, a oparawa audiowizualna daje możliwość na zanurzenie się całkowite w tą grę. W przyszłym roku jest przewidziana światowa jak również europejska premiera tej gry, która dzięki naprawdę fenomenalnej grafice totalnie nas pochłonie.

Odważna Lara Croft to niezapomniana postać, chcąca rozwalić świat, w którym niejeden mężczyzna nie byłby w stanie się znaleźć

Ten, kto lubi przygodowe gry dobrze wie, że Tomb Raider to gra, która miała swoje swoje lepsze i gorsze momenty, jednak po restarcie serii sporo się zmieniło. Dlatego tak wielka popularność rise of the tomb raider, choć jeszcze nie wyszła ona na rynek. To gra, która na pewno zawładnie sercami graczy młodszych i starszych. Choć trzeba przyznać, że pełna brutalności i wielu różnego rodzaju survivalowych zagrywek, to i tak okaże się idealna dla graczy w każdym wieku. Co interesujące ta wersja gry jest wzbogacona o nowe miejsca, do których dociera bohaterka, a to pozwala na stałe zaskakiwanie gracza.

Jeżeli ten artykuł jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis złoto bulionowe, w którym są tego typu informacje. One na pewno będą dla Ciebie przydatne.

A jak wiemy najlepsza gra to taka, która ma sporo elementów zaskoczenia. Lara Croft wciąż korzysta z łuku i potrafi po cichu przejść za plecami wrogów. Ale może używać również ognia, dochodzi w tej serii do regularnych wymian ognia, co we wcześniejszych odsłonach nie miało miejsca.

Lara Croft chce spełnić swe przeznaczenie, co znaczy mniej więcej tyle, że chce zostać rabusiem grobowców. Choć dla wielu osób brzmi to zabawnie, kobieta, która szuka grobowców i musi unieszkodliwić wielu ludzi, po to żeby otrzymać cenny łup, to dla dzieci. Ale, jeżeli tylko damy szansę tej grze to na sto procent stwierdzimy, że cały zamysł jest w porządku. Chociaż trzeba stwierdzić, że duże znaczenie ma odtwórczyni roli w ekranizacji filmowej. Znana każdemu z tej roli Angelina Jolie zapisała się złotymi zgłoskami do kina akcji dzięki tej roli. Trzeba stwierdzić, że choć niewielu spodziewało się, że ta piękna aktorka okaże się świetną odtwórczynią roli Lary, tak wszyscy po zobaczeniu filmu piali z zachwytu. Stąd również duży sukces następnych serii tej gry. Fani Lary Croft z niecierpliwością czekają na ogłoszenie daty premiery tej gry. Są przekonani, że jest, na, co czekać i że wato wydać na nią pieniądze.