Grupa PZU jest jedną z najogromniejszych instytucji finansowych w Polsce i należy do grona nadzwyczaj dynamicznie rozwijających się grup kapitałowych. PZU Wrocław gwarantuje całościową ochronę ubezpieczeniową we wszystkich najistotniejszych polach życia osobistego, społecznego i ekonomicznego. Prócz aktywności ubezpieczeniowej PZU wiedzie także działalność w obszarze kierowania otwartym kapitałem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

ubezpieczenia

Źródło: pixabay

Obszerne, kompleksowe ubezpieczenie każdych detali majątku jest gwarancją poczucia spokoju. Zabezpieczyć można co się chce, budynek wolno stojący, ruchomości domowe, a nawet odpowiedzialność społeczną w życiu osobistym. Warto wszelkie składniki swojego majątku prywatnego objąć dobrą polisą aktuarialną, aby zagwarantować sobie zabezpieczenie. Jednym z zazwyczaj nabywanych ubezpieczeń jest ubezpieczenie auta. Trudno przewidzieć wszelkie przypadki na drodze. Nawet najuważniejszym kierowcom ma możliwość przydarzyć się awaria, karambol, stłuczka, zderzenie, rozbita szyba. Wszechstronne ubezpieczenie pojazdu pozwala na poradzenie sobie w skomplikowanych przypadkach. PZU Wrocław zapewnia wsparcie w każdej trudnej sytuacji na drodze.

Zainteresowały Cię różnego typu inne informacje (http://noclegidlafirm.pl/)? Jeżeli tak, to przejdź na podaną stronę i zweryfikuj, co dla Ciebie opracowaliśmy. Będziesz zaskoczony.

Zabezpieczenie odpowiedzialności cywilnej właścicieli pojazdów mechanicznych to ubezpieczenie, jakie w wypadku kolizji, bądź wypadku zabezpiecza posiadacza, a także zapewnia zaspokojenie żądań osoby poszkodowanej.

ubezpieczenie OC

Autor: Joe Hunt
Źródło: http://www.flickr.com

OC w PZU to także ubezpieczenie w typie Komfort, jakie obejmuje bezpłatne holowanie zarówno dla sprawcy karambolu, jak i poszkodowanego. Z kolei AC gwarantuje pełną ochronę dla każdego niebezpieczeństwa powiązanego z użytkowaniem pojazdu. Umożliwia również odszkodowanie za szkody poniesione na terenie państwa i za granicą, atrakcyjne ulgi za kontynuację ubezpieczenia i bezszkodową jazdę. Oprócz tego PZU Wrocław oferuje obszerny zakres ochrony ubezpieczeniowej dla rodziny. Jedna polisa może objąć ochroną ubezpieczeniową nie tylko ubezpieczonego, lecz i małżonka także dzieci. Gwarantuje wsparcie pieniężne w postaci wypłaty świadczenia w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia.