System funkcjonujący w oparciu o satelitarną nawigację GPS wykorzystuje nowoczesne metody czynnej ochrony auta. Przy stosunkowo małych kosztach związanych z zamontowaniem sprzętu oraz przyłączenia go do CSMP Solid Security samochód będzie w pełni bezpieczny.

Możliwości tegoż systemu to: ochrona (zobacz też: ochrona wrocław) auta przed kradzieżą, zabezpieczenie przed napadem, natychmiastowa jak też precyzyjna lokalizacja auta, zdalne sterowanie przyrządem zainstalowanym w wozie przykładowo: włączenie sygnalizacji alarmowej, unieruchomienie pojazdu, uruchomienie świateł mijania itp. System można rozbudować o dodatkowe detale (czujnik wychyłów, autoryzacja zapalenia, guzik antynapadowy) tak zwiększające bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów jak też zabezpieczające samochód przed kradzieżą.

nawigacja gps

Instalacja GPS od Solid Security (GPSsolid.pl) odbywa się w sprofilowanych punktach montażowych na obszarze całego kraju, zajmujących się profesjonalnym zabezpieczaniem pojazdów. Istnieje także możliwość uzgodnienia zamontowania w miejscu wskazanym przez Klienta, (przykładowo salon samochodowy). Przy instalacji Gps od solid security w pojeździe można ubiegać się o zniżki przy ubezpieczeniu auta do 50procent części kradzieżowej AC.

Sterowniki GPS winny mieć zgodność z wymaganiami wyznaczonymi w aktualnych przepisach UE, oznaczenie CE. Współczesne Systemy Monitorowania Pojazdów GPS działają dzisiaj prawie w każdym z przedsiębiorstw. Oprogramowanie stosowane przy obserwowaniu gwarantuje inspekcję czasu pracy kierowców, przebiegu samochodów, stanu paliwa a także wielu dalszych informacji nieodzownych do sprawnego działania przedsiębiorstwa. Posiadając dostęp do internetowej aplikacji masz możliwość łatwiejszego kierowania autami. Pozwala to znacząco zmniejszyć koszt użytkowania floty pojazdów, podwyższając przy tym bezpieczeństwo transportowanych ładunków.

nawigacja GPS

Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Z testów wynika, że zyski jak też oszczędności zdołamy odnotować już po pierwszym miesiącu użytkowania systemu. Badając realne przebiegi jak również zużycie benzyny zauważysz oszczędności na średnim poziomie 20procent. Inwestycja w Gps od Solid Security (faq) zwraca się w okresie 4-5 miesięcy od chwili wdrożenia systemu, później zauważysz już wyłącznie profity.