Android jest to pojedynczy przykład spośród najmocniej teraz popularnych systemów operacyjnych, który tak naprawdę właściwie przejął sieć – i to nie internetową, tylko komórkową. W teraz obecnej chwili dużo większa cząstka telefonów typu komórkowego posiada w sobie ów system, lecz powoli przebijają się też inne, rodzaju dla przykładu Windows 8 i nowsze.

maszyny

Autor: Christian Schnettelker
Źródło: http://www.flickr.com
Do tej pory jednak android posiada bardzo wielu sympatyków, którzy nawet i nie wyobrażają sobie swoich sprzętów z innym systemem. Spowodowało to, że android zaczął ukazywać się nie tylko w komórkach.
android

Autor: Linux Screenshots
Źródło: http://www.flickr.com
Jak się obecnie okazuje system stosowany w większości sprzętów „mniejszego kalibru” rodzaju tak zwanego „mobilnego” opiera się w sposób ścisły na androidzie. Bywa to spowodowane tym, iż ów system jest łatwy w użyciu oraz umożliwia instalowanie na siebie bardzo wiele ciekawych aplikacji, które mogą pomóc w bardzo wielu sprawach. Na czym dokładnie jednakże odnajdziemy androida oprócz napomkniętych wyżej telefonów komórkowych? Otóż przede wszystkim na teraz niewiarygodnie popularnych smartfonach, bez których bardzo wiele osób już nawet nie wyobraża sobie dnia – możliwości jakie one wraz z sobą niosą w połączeniu z androidem, maja możliwość po przekształcać się nawet w osobisty organizer naszego całego dnia.

Zaintrygował Cię niniejszy artykuł? Jeśli tak, to śmiało zobacz, co znajdziesz w ofercie (https://www.boxmetmedical.pl/zestaw-ratownictwa-medycznego,p26,0.html), która odnosi się do tej samej tematyki.

Poza nimi dobrze jest wiedzieć też, iż android to system doskonały przy tabletach, czy nawet netbookach. Innym urządzeniem, w którym odnajdziesz androida jest również czytnik książek typu elektronicznego zwany też czytnikiem ebook.

Obojętnie jednak jakby to nie było – android bywa systemem bardzo złożonym i ma kilkanaście stopni aktualizacji. Gdy zakupujemy jakiś konkretny sprzęt wraz z androidem, dobrze jest zwrócić uwagę na numerację sytemu!