Co rusz natykamy się na nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam bliskie, lecz niektóre rzeczywiście warto przetestować, aby przekonać się, jak bardzo mogą ułatwić nam codzienne obowiązki i sprawić, że załatwianie niektórych spraw w prosty sposób można będzie przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając nasz czas. Pod lupę weźmiemy modele smartphonów : Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70, sprawdzając ich największe zalety.

Samsung Galaxy Xcover 2 – to smartphon nowej generacji, którego max. czas działania wynosi 570 h. Oznacza to, iż bez przerwy może pracować przez niemalże 24 dni. Samsung Galaxy Xcover 2 test to nie jedynie liczby, ale rzeczywiste możliwości. A tych nie brakuje. System Android, ekran dotykowy, możliwość zamontowania karty SD to zaledwie niewielka ich część. Dużą zaletą są opcje transmisji danych na kilku płaszczyznach, od WiFi, Bluetooth, HotSpot, poprzez HSPA, HSUPA i WAP, aż do USB oraz GPS.

Ten smartphon sprawdzi się doskonale w pracy biurowej, gdyż prócz funkcji takich jak połączenia oczekujące i przekierowanie połączeń, ma również protokoły email oraz słownik XT 9. Samsung Galaxy Xcover 2 test jest dowodem, że jest to telefon najnowszej generacji, dzięki któremu możesz prowadzić wideorozmowy, posłuchać radia, a nawet obejrzeć film. Podręczny przelicznik walut, organizer, zegarek (eleganckie smartwatche damskie) i stoper docenią wszyscy użytkownicy, którzy potrzebują szybkiej odpowiedzi na nurtujące pytania, w krótkim czasie i każdym miejscu.

telefony LG

Autor: LG
Źródło: LG

LG L70 – nowoczesny telefon dotykowy, z wbudowanymi wieloma funkcjonalnościami, które znacznie upraszczają prace, ale także zapewniają rozrywkę różnego typu. LG L70 test udowadnia, że model posiada dobry aparat 5 Mpx, a także rozdzielczość 2592×1944 px, co na pewno docenią sympatycy robienia zdjęć smartphonem. Telefon pozwala nagrywać filmy w formacie MPEG 4. To dobry sprzęt dla wszystkich – zarówno lubiących długie podróże, jak i długie rozmowy. Wbudowany system głośnomówiący pozwala wygodnie prowadzić rozmowy, nawet podczas jazdy samochodem, dbając jednocześnie o Twoje bezpieczeństwo.

Przydatne funkcje biurowe, takie jak kalendarz, organizer i zegar, pozwalają na wygodne planowanie zadań i oszczędzają czas, gdyż wszystko czego potrzebujemy, mamy zawsze przy sobie. Pomocniczy słownik T9 pozwala na szybkie i intuicyjne pisanie, a przekierowanie połączeń pozwala na spokojne kontynuowanie na przykład negocjacji z klientem, bez obawy o ich zakłócanie niechcianym telefonem. LG L70 test pokazuje, że ten smartphon to nie tylko klasa sama w sobie, ale również wygoda, na którą możemy sobie pozwolić.