Smyki często czekają na swoje urodziny przez cały rok. Myślą o tym, co otrzymają w prezencie i jakie ciekawostki przygotowali rodzice.
Mało istotne czy nasz berbeć ma 5 czy więcej lat.

technologia

Autor: slgckgc
Źródło: http://www.flickr.com

wczasy

Autor: Altec Lansing
Źródło: Altec Lansing
pokaz magii

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
Na sto procent z niecierpliwością czeka na urodziny. Faktem jest, że odmiennie je przygotujemy dla przedszkolaka, a inaczej dla większego szkraba. Dla berbecia mamy możliwość na przykład zatrudnić klauna lub zamówić dmuchany zamek. Dla większego dziecka rewelacyjnym pomysłem z pewnością okaże się pokaz magii. Nasz solenizant i jego koledzy z pewnością z ogromnym zaciekawieniem będą śledzić wszystkie sztuczki magika. Mimo iż robimy przyjęcie, to na pewno będzie panować totalna cisza. Wszyscy będą koncentrować się na palcach iluzjonisty. Jeszcze wiele dni po urodzinach wszyscy będą opowiadać o sztuczkach. Nie będzie końca domysłom – jak on mógł to zrobić. Takie przedstawienie na pewno będzie wyjątkową niespodzianką, a nasze maleństwo będzie zadowolone. Jeżeli to urodziny, to nie może rzecz jasna zabraknąć gości, tortu i różnych zabaw. Jednak tort oraz zwykłe atrakcje dosyć często powtarzają się rok po roku. A sztuczki magiczne są niezwykłe.

Czy nie uważasz, że dane na opisywany temat możesz znaleźć także na odmiennym portalu? Oczywiście, że tak – kliknij tu, a ujrzysz tam proponowany serwis.

Magik będzie mógł na przykład wyciągnąć królika z kapelusza albo zgadnąć, jaką kartę mieliśmy na myśli.

Może również przedstawić inne sztuczki, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia, a które wywrą na nas niesamowite wrażenie. Będziemy zachwyceni. Prawdopodobnie nawet rodzice zbiorą się w czasie pokazu w pokoju i z dużym zainteresowaniem będą śledzić widowisko.