Sporo razy zauważyliśmy pary młode, które wchodzą do kościoła. Wiadomo, że to jeden z bardzo ważnych dni w życiu tych ludzi, z tego powodu chcą, żeby był on zapamiętany. Poza video ze ślubu i całego wesela, chcielibyśmy posiadać fotografie. Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne to fotograf dokonuje wstępnej selekcji i przekazuje nam najlepsze zdjęcia. Jest to wliczone w cenę wynajęcia konkretnej osoby na całą uroczystość kościelną i zabawę na sali weselnej. Pięknie zrobione zdjęcia przez profesjonalistę są idealną pamiątką z tego cudownego dnia. Wiadomo, że będzie też sporo zdjęć z aparatów od gości, ale zdjęcia od fotografa to zupełnie inna jakość.

Fotki malców
Więcej można zobaczyć na stronie: Kliknij

ślub

Autor: Douglas Pimentel
Źródło: http://www.flickr.com

Każde dziecko jest rozkoszne. Wiadomo, jeżeli nie musimy do niego wstawać po nocach, czyli nie jest własne, a cudze to jest najwspanialsze pod słońcem. Chociaż rzeczywistość jest taka, że gdy przychodzi na świat nasze dziecko to mimo nocnego karmienia i zmieniania pieluch, to dziecko staje się najcudowniejsze. Dobrze, więc pomyśleć o tym, by zrobić dziecku kilka fajnych zdjęć. Wiadomo, że dziś prawie wszyscy mają aparat w mieszkaniu i może wykonać sporo zdjęć swojemu maluchowi. Ale jednak profesjonalna fotografia dziecięca daje coś więcej. Dziecko jest totalnie inaczej pokazane. W dodatku profesjonaliści mają rzeczywiście moc rozmaitych pomysłów na sesje zdjęciowe dziecka. Z tego powodu warto się na coś takiego zdecydować. Zobacz również stronę:

ślub

Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com

My sami otrzymamy cudowną pamiątkę, a potem, kiedy dziecko dorośnie również będzie cieszyło się z takiej pamiątki. Zależnie od wieku dziecka sesje będą się różniły. Wiadomo, że zdjęcia niemowlaka będą inne aniżeli zdjęcia pięcioletnich bliźniaków, którzy w sumie to pewnie są w stanie swoją energią nieźle nabroić w studiu fotograficznym. Gdy dzieci są ruchliwe rodzicom ciężko zrobić dobre zdjęcia, a fotograf ma podejście do dzieci i na pewno zrobi świetne fotografie. Bo musimy zwrócić uwagę na to, że fotografia dziecięca nie jest łatwą dziedziną. Tu musimy się napracować. Chociaż dziecko jest świetnym tematem sesji, to jego zachowanie bywa mało profesjonalne. Osobie dorosłej możemy lazać się nie ruszać, a dziecko cóż może i usłyszy, ale czy posłucha? Z tego powodu fotograf, który pstryka zdjęcia (Sprawdź sesja biznesowa wrocław Małgorzata Drozdowska Atelier) dzieciom musi posiadać dużo cierpliwości i dużo siły, by stworzyć zdjęcia, które będą cieszyły rodziców.