Po kupieniu nowego telefonu warto przypilnować tego, żeby możliwie długo prezentował on dobry stan. Z tego też powodu jednym z podstawowych akcesoriów, w jakie należy się zaopatrzyć, jest dobre etui, które nie tylko będzie chronić urządzenie, ale także sprawi, że znacznie ładniej będzie ono wyglądało.

wycieraczki do samochodu

materiały

Autor: Ian D. Keating
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór rozmaitych pokrowców jest aktualnie bardzo duży, więc nikt raczej nie będzie miał problemów z wyszukaniem najbardziej odpowiedniego. W sklepach są etui uniwersalne, pasujące do różnych modeli, jak też przeznaczone do konkretnych modeli aparatów. To drugie rozwiązanie o tyle się sprawdza, że etui Xiaomi Redmi note 3 będzie dokładnie dopasowane do konkretnego modelu, łącznie z otworami na słuchawki i mikrofon. Przy kupowaniu należy jednak zwrócić uwagę na jakość tych akcesoriów, bo w przypadku szczególnie tych najtańszych bywa z tym bardzo różnie.
Wikia

Autor: Andrea Aviado
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z ważniejszych rzeczy, na którą trzeba zwrócić uwagę kupując etui na telefon ASUS Zenfone Max ZC550KL, jest typ materiału, z jakiego je wykonano. Niezwykle popularny jest silikon, który bardzo dobrze chroni tył oraz boki urządzenia przed uderzeniami i upadkami. Lecz wadą pokrowców wykonanych z silikonu jest brak ochrony przedniej szybki, zaradzić temu można na przykład przyklejając warstwę folii.

Wielu użytkowników wybiera również etui wykonane z różnokolorowych plastików, jeżeli są dobrze zrobione to również będą się sprawdzać podczas codziennego noszenia.

Jeśli uważasz, że tutaj są ciekawe wiadomości, to zobacz też inne szczegółowe opracowanie (https://foxenergy.pl/) tej tematyki. Tam także znajdziesz interesujące tematy.

Za to dla osób poszukujących stylu dobrym rozwiązaniem może być skóra, urządzenia z takim etui prezentują się naprawdę reprezentacyjnie.