Rozwój nowych technologii to także powstanie całkiem nowych zawodów, o których nie słychać było parę lat wstecz. Co ciekawe, przedstawiciel wielu nowych zawodów świetnie potrafią odnaleźć się na rynku pracy.

odkryj więcej tutaj

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Szybko zdobywają świetnie płatne zlecenia, otrzymują stałe zatrudnienie. Dobrym przykładem jest front end developer.

front end

Autor: Antonio Tajuelo
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób, które zajmują się robieniem profesjonalnych stron w internecie określamy jako webmasterzy. Jednakże ze względu na długi, jak również skomplikowany proces projektowania witryn dokonano podziału na front end Sii oraz back end developerów.obejrzyj stronę (znajdź informacje)Jak sama nazwa określa, to zajęcie poświęcone temu, jakiego rodzaju zjawiska zachodzą “z przodu” strony. Przedstawiciele tej profesji zajmują się częścią wizualną, stosując znane języki informatyczne czyli CSS i HTML.
Do tego korzystają z oprogramowania, które zostało zrobione przez specjalistę zajmującego się back-endem.

Doprawdy przypadł Ci do gustu nasz post? Niezmiernie nas to cieszy. W takim razie namawiamy do kolejnych wątków – po prostu wejdź w link referencyjny (https://qalcwise.com/apps/zamowienia/).

Front-end developer umieszcza też na portalu różnego rodzaju fragmenty graficzne, którymi są na przykład animacje. Za sprawą jego działań layout każdego portalu będzie nowoczesny, zrozumiały i intrygujący. Internet i to jak z jego dobrodziejstw korzystamy wciąż się zmienia, więc i front end developer powinien się dopasować, używając tego typu kodów, które umożliwiają dopasowanie się stron do różnego typu urządzeń. Jak wiadomo, w inny sposób treści będą wyglądać na monitorze komputera, a inaczej na malutkim wyświetlaczu nowoczesnego telefonu.

Webmaster dlatego też powinien posiadać umiejętności jeśli chodzi o zakres robienia rozbudowanej grafiki dla stron responsywnych. W ogóle powinien dostosować się do zmieniających trendów, Mieć pojęcie na czym polega na przykład projektowanie przemysłowe, aby stosować najlepsze rozwiązania.