Zazwyczaj jeśli lubimy otaczać się naprawdę świetnymi urządzeniami, to pilnujemy aby takie nie tylko znajdowały się w naszym domu, ale też żebyśmy najwspanialsze urządzenia mieli szanse posiadać zawsze przy sobie podczas podróży. Na szczęście ich wytwórcy radośnie umożliwiają nam to założenie, wykonując różne materiały, które mogą nam usprawnić oraz równocześnie umilić funkcjonowanie.

kamera sportowa GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy nagrywać z Internetu
Jeśli przeważnie słuchamy muzyki przez Internet, jeżeli od czasu do czasu chcemy nagrać jakąś audycję, ale nie bardzo mamy jak to zrobić, to na pewno należy się zastanowić, czy nie sprawdzi się u nas takie narzędzie jak CocktailAudio X10. Jest to przemyślany serwer muzyczny, który umożliwia nam odtwarzanie muzyki oraz nagrywanie stacji radiowych, które później spokojnie mamy możliwość sobie odtworzyć oraz odsłuchać jeszcze raz. Jeśli tymczasem dojdziemy do wniosku, że chcemy mieć znacznie więcej programów telewizyjnych, że ta propozycja którą mamy niezbyt nam pasuje, to należy się zaopatrzyć w świetnej jakości Ferguson Ariva T65 ( tuner taniej). Dzięki niemu będziemy w stanie wyłapywać znacznie więcej kanałów aniżeli miało to miejsce do tej pory, co z pewnością przypadnie do gustu całej naszej rodzinie.

Nagrywanie w ruchu jest możliwe
Posiadamy kamerę, chętnie rejestrujemy nią zabawy naszych pociech i pozostałych bliskich, lecz jednocześnie niezbyt jesteśmy zadowoleni z tego, w jaki sposób jest na niej rejestrowany dźwięk? Jeśli tak właśnie jest, to bez wątpienia trzeba sprawdzić, czy nie będzie dla nas świetnym pomysłem mikrofon zewnętrzny do kamery, taki jak Audio-Technica Pro 24 mikrofon do kamer.

Masz chęć zbadać omawianą kwestię trochę dokładniej? Jeżeli tak, to kliknij ten odnośnik i przeczytaj więcej szczegółów w serwisie (https://www.bira.pl/produkty/elektrozaczepy-standardowe), który również omawia taką tematykę.

Będzie on świetnie wyłapywał dźwięk, a my możemy być pewni, iż potem na filmie będzie wszystko właściwie słychać. Dodatkowo jeżeli uwielbiamy sporty ekstremalne i wciąż marzyliśmy o tym, aby nagrywać własne wyczyny, to należy okupić się w kGoPro Outdoor HD Hero2 Outdoor (CHDOH-002) (zamów produkt). Mała, delikatna, a jednocześnie bardzo solidna, bez wątpienia będzie świetnym towarzyszem podróży.

Rozejrzyjmy się co jest dla nas
W sklepach jest naprawdę bardzo wiele różnorakiego rodzaju urządzeń, które mogą nam ułatwić nasze działanie, albo powodować, że wypełnimy nasze plany. Starczy jedynie, że się uważnie za nimi rozejrzymy oraz wybierzemy to, co będzie nam najlepiej pasowało.