Każdy z nas miał okazję widzieć jakieś filmy o szpiegach. Najczęściej wydaje nam się, że szpiedzy są jedynie na ekranach telewizyjnych. Ale nie jest to prawda. W rzeczywistości jest tak, że w naszym świecie również są ludzie zajmujący się tego rodzaju pracą. Potrzebne są im różne gadżety. Do takich należy m.in. zegarek szpiegowski, który jest niezmiernie potrzebny w ich pracy. Zegarek prezentuje się całkowicie normalnie, ale jest sporo cięższy. Może go zamówić każdy w sieci. Nie musimy być szpiegiem czy mieć biura detektywistycznego, żeby móc mieć tego typu zegarek.

Tyle, że jeżeli szpiegowski zegarek będzie nam potrzebny jedynie do zabawy to pewnie prędko odłożymy go na półkę, a jeżeli będzie potrzebny w pracy, to będzie stale używany i wykorzystane będą wszystkie jego możliwości. Szpieg musi mieć również kamery. Dlatego kupowany jest przez nich również długopis z kamerą. To niesamowicie przydatny gadżet. Osoba nagrywana nie ma pojęcia, że będzie nagrywana. Tego rodzaju nagrania raczej nie mogą być wzięte przez sąd pod uwagę, nie będą dowodem. Ale wystarczy przesłać film video do sieci i sprawa jest załatwiona. Należy nie zapominać, że nie tylko my wykorzystujemy takie gadżety i że inni również mogą mieć przy sobie tego rodzaju gadżety. Choć jeśli żyjemy sobie bez zbędnego wychylania się nie musimy się martwić, że ktoś zacznie przeciw nam wykorzystywać takie gadżety.
długopis

Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Podsłuch

Czasem dowiadujemy się o podsłuchach. Dowiadujemy się, o czym rozmawiali ludzie ze sfery publicznej. Nie za każdym razem są to ciekawe rozmowy, często można usłyszeć w nich wulgaryzmy, ale tak to jest, gdy człowiek nie wie, że ktoś go nagrywa. Prawda jest taka, że podsłuchy mogą zostać zamontowane wszędzie.

Można jednak przy pomocy prostego urządzenia posprawdzać czy w danym miejscu są podsłuchy.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej danych na opisywany temat, to znajdziesz je zapewne po przejściu do serwisu (http://cik-wisniewski.pl/oferta/), gdzie są one bardzo szczegółowo opisane.

Choć rzeczywistość jest taka, że nie każdy myśli o tym, że w danym miejscu mogą znajdować się podsłuchy. Takie urządzenia stosowane są w pracach operacyjnych policji, ale również przestępcy stosują tego rodzaju możliwości. Z tego powodu należy mieć się na baczności i jeśli z kimś rozmawiamy w niezbyt ciekawym miejscu, to lepiej uważać na słowa, zwłaszcza, gdy jest się osobą publiczną.