Tanie zakupy

Tag: czytelnicy

czytelnicy

Staranne przygotowanie książki do druku może stanowić gwarancję jej sukcesu na rynku wydawniczym

Mało kto ma szansę, żeby realizować w rzeczywistości swoje dziecięce marzenia. Jednym z takich marzeń jest zostanie sławnym pisarzem. Powyższe plany nierzadko pozostają jedynie w sferze marzeń, jeżeli mamy jednakże sposobność ich zrealizowania – jak przykładowo w tym przypadku napisaną książkę w biurku – warto jest podejść do tego w prawidłowy sposób.

Continue reading

Czy taka nowość w rynku księgarskim jak E-book, wyprze papierowo wydawaną książkę?

E-book czyli elektroniczna książka jest dzisiaj najlepiej sprzedającym się artykułem na zachodzie. Stopniowo wypiera on klasyczne, papierowe książki bo niektóre tytuły wydawane są tylko w postaci e-booków zwłaszcza w takich dziedzinach jak informatyka. E-booki pojawiły się wiele lat temu w postaci manuali dołączanych do różnych programów komputerowych.

Razem z rozpowszechnieniem internetu, powstaniem DotComów czyli firm prowadzących swą działalność gospodarczą wyłącznie w internecie i zapotrzebowaniu na wiadomości, ebooki stały się niezwykle popularne. Doprowadziło do tego dużo zalet tej formy książki do których główną jest mały koszt produkcji. Dzisiejsze e booki zapisane są przede wszystkim w formacie pdf zapewniającym bezpieczeństwo informacji w nich zawartych, gdyż takich plików nie da się edytować bez specyficznego programu. Continue reading

© 2024 marqu.pl

Theme by Anders NorenUp ↑