Wizytówka – w ten sposób nazywamy formę biletu wizytowego charakteryzującego się ograniczoną ilością tekstu. To najmniejszy baner reklamowy, który powinien najpełniej charakteryzować naszą firmę albo też nas samych.

Trzeba się postarać, żeby człowiek posiadamy w swoim portfelu wizytówki salon kosmetyczny Wizytówka salonu kosmetycznego nie pomylił z serwisem pojazdów. Należy poddać się znanym w branży zasadom lecz pozostać oryginalnym. Trzymanie się zasad przy tworzeniu biletu wizytowego pomoże nie tylko pracownikom agencji reklamowej lub [Job Service] drukarniom, ale także klientom i tudzież właścicielom. Pierwszą ważną rzeczą jest format wizytówki. Trzeba mieć na uwadze to, że dla wygody wszystkich posiadających portfele i wizytowniki rozmiar uległ ujednoliceniu. W Polsce zazwyczaj spotkać się możemy więc z rozmiarem 95 × 55mm, czyli odpowiadającym wymiarom do wielkości karty kredytowej lub nieco mniejszym 90 × 50mm. Nie powinna dziwić także mniej praktyczna, ale zwracająca uwagę wizytówka „ze skrzydełkami”. Podobna forma może otwierana być jak maleńka książeczka. Dotarcie do treści wewnątrz jest możliwe poprzez uniesienie do góry części wierzchniej.

cena

Autor: David Jackmanson
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualne reguły tworzenia są tak zmienne, że stwierdzić należy, iż w ogóle nie występują. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że w materii projektowania dobrej wizytówki nie ma gotowych reguł. Ustalając układ kierujemy się naszą wyobraźnią i odrobiną doświadczenia. Ale każdy branża ma więc swój niekonwencjonalny pomysł na wizytówkę. Kiedy mamy na myśli wizytówki fryzjerskie Wizytówka fryzjerska znakomicie jeśli pokazane będą piękne zadbane włosy, profesjonalne maszynki, grzebienie.

Wizytówki stały się obowiązkowym elementem dla niemal wszystkich form pracy. Każda branża ma na rynku własną specyfikę w tej kwestii. A może trzeba pokusić się o poradę projektanta, fachowca?