Dla każdego posiadacza telefonu istotne jest, żeby sprzęt był nie wyłącznie współczesny, ale miał również modny wizerunek. Trzeba zabezpieczać własny telefon, a przy okazji nadać mu wyszukanego wizerunku dzięki etui do Alcatel.

folia na telefon

Autor: Franke
Źródło: Franke
Etui w doskonały sposób ochrania boki i tył telefonu, a przy tym bez przerwy jest dostęp do każdych przycisków. Etui do Alcatel skonstruowane jest z wygodnego w użytkowaniu surowca silikonowego. Nadzwyczaj płaskie, szykowne i użyteczne etui, posiada przelot na głośnik (głośniki bluetooth z mikrofonem) i mikrofon.
Wygodne etui Alcatel Pop 4 etui Alcatel Pop 4 z funkcją portfela, to znakomity produkt, do osłony telefonu, również organizer kart kredytowych, pieniędzy, lub wizytówek w celowo do tego określonych dwóch kieszonkach.
Etui do Alcatel zamykane na rzep, oprócz schematycznej funkcji ochrony telefonu, posiada przedziały na dokumenty, również wizytówki.
Niezawodność i odporność wykonania, również duża jakość tworzyw wykorzystywanych przy wytwórczości, ręczą zupełne zabezpieczenie telefonu.
Odmiennym rodzajem etui do Alcatel jest kabura z klapką na magnes. Spowoduje ona, że telefon będzie zabezpieczony w funkcjonalny sposób. Wewnątrz znajduje się osobliwe przymocowanie stworzone z trwałego i zarazem elastycznego tworzywa kauczukowego. Pokrowiec posiada niezbędne wycięcia na guziki, aparat i złączki systemowe, co umożliwia pełną swobodę w toku używania.
etui do alcatel

Źródło: pixabay.com
Wystarczy otworzyć klapkę i jest możliwość bez skrępowania prowadzić dialog, wykonywać fotografie, bądź także wysyłać sms.
Etui do Alcatel posiada zapięcie na dwojaki magnes, a uchwyt w jakim się lokuje smartfona, umożliwia jego bezpieczeństwo nawet przy otwartej klapce.

Dla ludzi ceniących prywatność ekranu swojego telefonu, komputera, bądź tabletu, przyrządzono folie prywatyzujące. Przyklejamy folie na telefon i z boku nic nie widać.

Trzeba dogłębnie wyczyścić ekran, odkleić drobny fragment, sformować odpowiednio na ekranie i przeciągnąć do końca folie na telefon. Trzeba uważać, żeby pod folią nie uczyniły się żadne bąbelki powietrza. Tok jest trochę łatwiejszy niż w sytuacji folii na telefon ochronnych, bo modele prywatyzujące są grubsze.