Marka GoPro jest niekwestionowanym liderem, jeżeli idzie o sprzedaż małych kamerek do nagrywania najróżniejszych dokonań sportowych. Korzystają z nich zawodowi sportowcy i zwykli pasjonaci ekstremalnych sportów.
Najnowsza kamera firmy GoPro 5 Black zadebiutuje na rynku w ostatnim kwartale tego roku.

restauracja

Autor: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to dość znaczne spóźnienie, jednak jeżeli wierzyć specjalistom, mamy na co czekać.

Jeśli masz ochotę zdobyć więcej wiadomości na omawiany temat, to odnajdziesz je niewątpliwie po przejściu na witrynę – w tamtym miejscu są one niesamowicie fascynujące.

Najnowsze urządzenie ma być rewolucyjne pod licznymi względami. GoPro 5 Black będzie posiadać możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 6K, co oznacza wyjątkowo wspaniałe rezultaty wejdź na na
. Kamera powinna też mieć większy akumulator aniżeli przeszłe modele, co zapewni dłuższy czas nagrywania. Jest to niezmiernie istotne dla bardzo wielu osób, które uprawiają sporty wymagające udania się w odludny teren.

lot

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com
Z reguły kamerki GoPro instaluje się na kasku albo przykładowo na ramie roweru. Jeśli jednakże chcemy nagrywać obraz z ręki, to doskonałym pomysłem będzie zaopatrzenie się w stabilizator ręczny gimbal GoPro przeznaczony do urządzeń tej marki. Z jego pomocą obraz na filmie nie będzie drgał, co znacząco wpłynie na jakość naszego nagrania. Dzięki niemu będziemy mogli również naładować kamerę i przegrać filmiki. Gimbal GoPro umożliwia także sterowanie kamerą we wszystkich płaszczyznach, co znacząco ułatwia nagrywanie koniecznie sprawdź na sprawdzić na informacji znajdziesz na .

W wypadku kiedy chcemy kupić produkty GoPro, dobrym pomysłem może być zaglądnięcie do Netu, żeby zestawić ceny w rozmaitych sklepach. Możliwe, że uda nam się trafić na bardzo dobre promocje i nieco zaoszczędzimy.