Podczas wyjazdu służbowego do odległego miasta przeważnie wynajmuje się samochód. Pozostaje pytanie jakie auto będzie najlepszym wyborem, gdy chcemy je wynająć na więcej niż tydzień? Czy najlepsze jest auto z Niemiec, czy też z Francji? Sedan czy kombi? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w w tym poradniku.

wynajem aut wrocław

Wybór aut jest bardzo duży, dlatego o radę poprosiliśmy pana Tomasza, którego firma wynajem aut Wrocław, ma bardzo dużą flotę samochodów i doświadczenie w tej kwestii.

Dużo zależy od zawodu

Jak podkreśla nasz rozmówca, wiele zależy od wykonywanej profesji.

Na szczęście wybór jest duży i na rynku jest sporo możliwości jak przykładowo wynajem aut we Wrocławiu, gdzie można wybierać z ponad 25 samochodów i dopasować je do zawodu. Jeśli jest to np. bankowiec, to z pewnością nie powinien brać najtańszego auta jak Fiat Panda czy inne auta miejskie. Również auto typu kombi nie jest dobrym wyjściem. Co najlepiej wybrać? Na pewno minimum coś ze średniej klasy w wersji sedan lub też hatchback.

Jeżeli po przeczytaniu powyższego artykułu wciąż masz jakiekolwiek zagwozdki, to sprawdź poza tym to ważne omówienie (https://continuum.biz.pl/) – są w tamtym miejscu analogiczne materiały.

Najpopularniejsze ciemne kolory, jak czarny czy niebieski. Mówiąc dokładniej auta jak Opel Vectra, Skoda SuperB czy Toyota Avensis są minimum o którym piszemy.

Kiedy ktoś jest dajmy na to sprzedawcą czy handlowcem to nie potrzebuje zwracać aż takiej uwagi na wygląd auta. Wtedy spokojnie może wypożyczyć samochód kombi, które dodatkowo będzie się przydawało podczas załatwiania spraw w mieście.

Pojemność też ma znaczenie

auto miejskie

Istotne jest by wybrać silnik w zależności od tego, ile kilometrów chcemy zrobić. Kiedy planujemy zrobić niewiele kilometrów, to z pewnością możemy wynająć auto z jednostką benzynową. Jednak gdy chcemy sporo podróżować, to lepiej na pewno wybrać diesla. Niewiele palą i są w zasadzie lubiane przez większą część kierowców, przez to dużo wypożyczalni ma ich więcej na parkingu.

Nie zapominajmy o wyglądzie

Taka podróż to też sposobność na wypożyczenie auta, które nam się podoba. Przez to możemy przekonać się w rzeczywistości jak się nim jeździ i mieć trochę zabawy podczas podróży służbowej.

Adres:
Wypożyczalnia samochodów Auto24
Rogowska 8
54-440 Wrocław
tel. 785 242 425