W teraźniejszych latach, sporo osób posiada aparat komórkowy. Poza tym, zazwyczaj są to najlepszej klasy modele, warte kilkaset złotych, które dostaliśmy za pół darmo w pakiecie podpisanego abonamentu. Mimo iż nie zapłaciliśmy za nasz telefon, i tak pragniemy aby służył nam jak najdłużej, przynajmniej do końca terminu umowy z firmą telekomunikacyjną. Żeby taka alternatywa była możliwa, konieczne mogą się okazać akcesoria na komórkę, które ochronią ją przed jakimikolwiek uszkodzeniami.

Najistotniejszym dodatkiem może okazać się folia na telefon. Pewnie, że nowo zakupiony aparat takowa posiada, lecz chroni ona nasz aparat wyłącznie przed zarysowaniem. Jeśli chcemy uniknąć zbicia wyświetlacza, w wyniku upadku aparatu z wysokości, potrzebna nam będzie bardziej trwała folia na telefon. Współcześnie mamy do dyspozycji mnóstwo typów, w dużym przekroju kosztowym, które bardziej lub gorzej ochronią nasza więcej na
W atrakcyjnej cenie są nalepki sporządzone z gumy – trwałe i niedrogie. Inne niezbędne akcesoria na komórkę to futerał, lub zwykła obudowa. Pozwolą nam one zachować model w całości przy upadku z wysokości, ewentualnie również odizolują go od wody w momencie zalania.

akcesoria do telefonów

Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com

Ale gdzie najkorzystniej nabyć akcesoria na komórkę? Na pewno nie w salonie firmowym – ceny są tam bardzo wygórowane a wybór niewielki. Najtańszą alternatywą będzie z pewnością internet. Ogromny przekrój rodzajów, folia na telefon ze szkła w cenie silikonowej nabywanej w salonie stacjonarnym.

Jeżeli ciekawi Cię ciąg dalszy serwis alarmów gdańsk naszego tematu zapraszamy do kolejnego artykułu, który przygotowaliśmy dla Ciebie pod podanym linkiem. W nim rozproszymy wszystkie Twe wątpliwości.

Jednak tego typu zakupy mają również swoje minusy. Istotny jest brak opcji zobaczenia przedmiotu na żywo. Obudowy na telefon mają to do siebie, że dobrze przymierzyć je przed kupnem – podobnie jak ubranie. Bowiem w zależności od posiadanego aparatu, wszelkie otwory będą w inny sposób rozmieszczone. Dodatkowo, do ceny zakupu, w większości przypadków trzeba dodać koszt przesyłki – który w niektórych sytuacjach może przekroczyć cenę zakupionego towaru. Poza tym, musimy uzbroić się w cierpliwość – na zakupiony gadżet, przyjdzie nam poczekać nawet tydzień czasu.

Akcesoria na komórkę są niezbędnikiem każdego telefonicznego maniaka. Odpowiednia folia na telefon lub obudowa, oprócz pewnych walorów estetycznych, mogą także uchronić nasz model przed dużym uszkodzeniem. Ceny za tego rodzaju akcesoria są rożne, najtańsze z pewnością będą w internecie, nawet pomimo kosztów dostawy – jednak na tą trzeba będzie zaczekać.