Sporo obywateli twierdziło, iż kiedy pojawią się e-booki i audiobooki to książki papierowe przejdą w zapomnienie oraz ludzie przestaną z nich korzystać. Mimo wszystko jak się okazuje, tak jedna jak i druga opcja ma swoich miłośników i przeciwników, a bój między tymi trzema propozycjami cały czas jest niezwykle zacięty.

Audiobook wymaga skupienia

E-booki w natarciu

Autor: Christian Olivé
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre panie domu (zobacz kable elektryczne) nie znajdujące czasu na przeczytanie książki, decydują się na książka czytana dla każdego, którego mogą słuchać w czasie gotowania albo sprzątania. Pewnie że taka możliwość jest niesamowicie ciekawa, gdyż można wykonywać parę rzeczy na raz nie mniej trzeba zdawać sobie również sprawę, iż z takiej możliwości ma okazję wykorzystywać wyłącznie osoba, która posiada podzielną uwagę oraz która ma gwarancję, iż nagle nie wyłączy się w czasie czytanej książki. Oczywiście można włączyć audiobooka i spokojnie zasiąść sobie w fotelu, mimo wszystko czy wtenczas także niespodziewanie mamy szanse się oddać nieplanowanym rozmyślaniom. A jeśli kochamy szelest kartek, zapach druku, to możemy sięgnąć po książkę Wiedza i Życie, która z pewnością przeniesie nas w całkowicie inny świat.

Poradniki też są już oferowane w nowej technologii

Autor: RossinaBossioB

Kiedy pragniemy użyć z jakiegoś poradnika i na przykład pragniemy sobie umilić podróż autem, to możemy się zaopatrzyć w Wywieranie wpływu na ludzi płyta (audiobook), dzięki któremu nauczymy się jak trzeba wpływać na obcych, tak żeby osiągnąć własne plany. Co istotne dzięki takiemu słuchaniu podróż minie nam sporo prędzej oraz ciekawiej. A jeżeli interesujemy się kolejnymi krajami, to mamy szanse się zdecydować na wydrukowane w formie papierowej Opracowanie zbiorowe Czechy i Słowacja przewodnik wiedzy i życia, dzięki czemu jeszcze bardziej zbliżymy sobie dane o tym państwie.

Warto szukać dla siebie interesujących pozycji
Warto sobie zdawać sprawę z tego, iż każdy znajdzie coś interesującego dla siebie, a więc nawet jeżeli nie lubimy czytać, to i tak posiadamy możliwość zaznajomienia się z najistotniejszymi ofertami na rynku wydawniczym, przez co będziemy mogli zaistnieć tak uzyskaną wiedzą podczas spotkania w większym gronie.