Wszyscy w dzisiejszym świecie dobrze zdajemy sobie sprawę z faktu, jak duże znaczenie mają reklamy. Ich wpływ na decyzję konsumentów jest ogromny. Jednak aby reklama spełniała swe zadanie powinna być zauważalna. Stąd powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama wizualna, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miejscowościach, ma zaciekawić przechodniów, kierowców, mieszkańców.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Dlatego też musi być odpowiednio duża i atrakcyjna, czy to ze względu na kolorystykę czy treść. Przede wszystkim ważne jest, aby została zauważona i co najbardziej istotne – zapamiętana. Z tej przyczyny niezawodną formą reklamy stały się ekrany wizyjne, których matryca zbudowana jest z diod LED.

Reklama na telebimie:* jest dobrze widoczna o każdej porze, niezależnie od pogody,* dociera do szerokiego kręgu odbiorców szacuje się, że telebim trafia do prawie 90% odbiorców)* ma większą przewagę niż popularne billboardy czy plakaty,* nie tylko skutecznie dociera do przyszłych klientów, ale także koszty jej prezentacji są zdecydowanie niższe niż typowe koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dokładają wszelkich starań, by ekrany znajdowały się w odpowiednich miejscach, aby ich obraz dotarł do jak największej liczby odbiorców zmotoryzowanych i pieszych. W Poznaniu takim miejscem jest np. telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo często odwiedzanych poznańskich galerii handlowych Pestka i Plaza, marketu Tesco jak również bezpośrednie sąsiedztwo Castoramy czy sklepu Polskie Meble – wejdź tutaj.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten zlokalizowany jest w centrum miasta, w doskonale wyeksponowanym miejscu.

Zaciekawiły Cię stworzone przez nas artykuły? Zatem z przyjemnością chcemy powiedzieć Ci, że czeka na Ciebie następny istotny link (https://www.viva-bus.com.pl/) pod widniejącym linkiem.

Plusem jest też bezpośrednie położenie takich miejsc jak dworzec PKP wraz z znajdującą się przy nim galerią handlowo-rozrywkową Poznań City Center czy siedziba Wyższej Szkoły Bankowej.

Kampanie z wykorzystaniem ekranów diodowych LED wykazują wielką skuteczność, toteż ożywmy swą reklamę!