Drony są coraz częściej spotykane. Na dzień dzisiejszy są one używane praktycznie w każdej dziedzinie życia. Na otwartych terenach znajdziemy fanów latania, testują oni swoje sprzęty dla zwykłej frajdy. Na ślubach czy innych wielkich imprezach plenerowych drony mogą służyć, jako rewelacyjna alternatywa na udokumentowanie, w innowacyjny sposób, ważnych dla nas wydarzeń.

Zaledwie kilka lat temu stosowało je wyłącznie wojsko. Współcześnie drony prezentują nam ziemię z zupełnie innej perspektywy. Z tego powodu nie powinniśmy dziwić się temu, jak szybko wzrasta ich popularność. Drony łączą w sobie dużą frajdę użytkowania wraz ze zdumiewającym efektem w postaci materiału video.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Jaki egzemplarz warto wybrać, aby spełnił nasze wymagania.
Rynek jest coraz większy, pojawiają się nowe drony, które w zasadzie wcale od siebie się nie różnią. Znajdziemy jednak kilka egzemplarzy na, jakie zdecydowanie opłaca się skierować naszą uwagę. Pierwszy z nich to dron(zobacz wideofilmowanie dronem) DJI Inspire 1. Posiada on takie rozwiązania, jak m.in. automatyczne startowania i lądowanie, telemetria lotu, GPS i stabilizacja lotu. Ale to nie jest wszystko, dron DJI Inspire 1 ma wbudowaną kamerę z rozdzielczością 4k. To w zestawie z 94-stopniowym kątem widzenia i szybkością wyświetlania klatek osiągającą nawet do 30fps gwarantuje oszałamiającą jakość obrazu jak i satysfakcję z użytkowania. Zobacz koniecznie wszystkie modele od DJI.

Dron 3DR Iris

Autor: Becky Stern
Źródło: http://www.flickr.com
Na co trzeba zwrócić uwagę, aby w pełni być zadowolonym.
Jeszcze jednym godnym polecenia modelem jest dron 3DR Iris+. Lider na rynku dronów prezentuje genialny model, który jest w pełni zintegrowany z wybitnie popularnymi kamerami firmy GoPro. Dron będzie w stanie latać nawet do 20 minut bez przerwy a także został wyposażony w wybitnie dokładny jak i stabilny kontroler lotu PIXHAWK. Dzięki czemu mamy pewność, że wykonane przez nas nagrania będą nieporuszone. Ciekawą opcją okazuje się automatyczny powrót drona do domu, kiedy utraci kontakt z pilotem. Dowiedz się więcej tutaj: . Zdecyduj się na jeden z dwóch bardzo dobrych modeli i zafunduj sobie i swoim najbliższym pamiątkę na całe życie!