W ostatnich latach technologia związana z produkcją telefonów komórkowych rozwinęła się tak bardzo, że wybór właściwego dla nas urządzenia jest niezwykle trudny. Na rynku co chwilę pojawia się coraz więcej, coraz to lepszych modeli.

Producenci ciągle zwiększają liczbę dostępnych w telefonach funkcji, mając na celu trafienie do jak najszerszego grona konsumentów. Nie ma wątpliwości, iż obecnie największą popularnością cieszą się urządzenia typu smartphone – służące nie tylko do dzwonienia, ale również do słuchania muzyki, robienia zdjęć czy surfowania po Internecie.

telefony komórkowe

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Spośród starszych modeli telefonów komórkowych, godny uwagi jest na pewno lg l fino. Jest to typowo kompaktowy model, o ekranie wielkości 4,5 cala, jest więc stosunkowo niewielki, z powodzeniem mieści się w kieszeni. Wyposażony jest w dobry tylny aparat o matrycy 8mpx, umożliwiający robienie zdjęć w bardzo dobrej jakości. Smartphone ten, ponieważ powstał w 2014 roku, jest aktualnie dużo tańszy od nowszych modeli posiadających podobne funkcje.

Jest w związku z tym idealnym wyborem dla osób które cenią sobie dobry stosunek jakości do ceny. Jeżeli natomiast interesują nas trochę lepsze parametry, warto przyjrzeć się nowemu asortymentowi. Na przykład na temat telefonu htc desire 626 opinie konsumentów są bardzo pozytywne. Model ten posiada solidny, czterordzeniowy procesor oraz bardzo dobry, 15mpx aparat. Należy tu zwrócić uwagę szczególnie na bardzo dobrej jakości, mocne pompa karcher głośniki oraz możliwość odtwarzania filmów w jakości HD. Jest to smartphone dedykowany szczególnie tym, którym zależy na dobrej jakości odtwarzanej muzyki. Więcej informacji: poznaj szczegóły

Jeżeli natomiast interesuje nas telefon typowo biznesowy, na pewno strzałem w dziesiątkę okaże się lg g4s. Charakteryzuje się on bardzo dobrym, ośmiordzeniowym procesorem oraz jest wyposażony w funkcję dual sim, umożliwiającą korzystanie jednocześnie z dwóch kart sim w jednym urządzeniu. Telefon ma opływowy kształt tylnej części obudowy, co umożliwia bardzo wygodne ułożenie go w ręce.

telefony, smartfony

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to nadzwyczaj istotne, jeżeli musimy dużo korzystać z urządzenia. Trochę tańszą i mniejszą wersją tego modelu jest jego poprzednik, lg g4c. Smartphone ten posiada trochę gorszy, bo czterordzeniowy procesor, ale za to bardziej wydajną baterię, a co więcej, jest bardziej poręczny. Będzie więc dobrym wyborem jeżeli nasz budżet jest nieco bardziej ograniczony- kliknij w źródło

Wymienione powyżej modele telefonów bez wątpienia zasługują na uwagę, powinniśmy jednak pamiętać, że to tylko kropla w morzu dostępnych opcji. Branża telefoniczna przeżywa współcześnie tak silny rozwój, że tak naprawdę co chwilę na rynku pojawia się coś nowego, co może nam się spodobać. Swój wybór powinniśmy uzależnić przede wszystkim od tego, jakie funkcje interesują nas najbardziej.