Turyści z Japonii coraz częściej wybierają nasz kraj na cel sierpniowych wojaży i u nas chcą spędzić co najmniej parę dni urlopu. Na szczecińskich uliczkach niezwykle łatwo ich rozpoznać, bo typ ich urody w znacznym stopniu różni się od europejskiego. Mieszkańcy Tokio w naszej świadomości bywają dość wyróżniającymi się podróżnymi, ponieważ postrzegamy ich przede wszystkim jako osoby, które utrwalają na kliszy właściwie wszystko, co znajduje się w zasięgu obiektywu. Stąd wyrażenie japoński turysta jest już w Polsce kultowe.

aparat

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Aparaty firmy Sigma, które można zakupić w szczecińskich galeriach handlowych, zadowolą tak wymagających wczasowiczów z Japonii, jak i rdzennych mieszkańców stolicy Pomorza Zachodniego.

Jeśli masz ochotę uzyskać więcej informacji na opisywany temat, to notka z serwisu (http://www.ewinietki.pl/pl/i/UBEZPIECZENIA/14) także takie dane zawiera, zatem kliknij tu, żeby je zgłębić.

Dla zwykłego obywatela zapewne liczy się pojemna pamięć konkretnego urządzenia. Jeszcze siedemnaście lat wstecz dysponowaliśmy tylko modelami na tradycyjne klisze, więc zaraz po powrocie z urlopu biegliśmy do fotografa. Tymczasem obecnie wszyscy zbierają fotografie w formie elektronicznej. Dlatego ci naprawdę zapamiętali fotograficy oprócz aparatu firmy Sigma powinni także w szczecińskim sklepie zaopatrzyć się w specjalny dysk zewnętrzny – więcej informacji pod linkiem.

Tymczasem podróżni z Kraju Kwitnącej Wiśni są znani na całym globie ze swej wielkiej pracowitości, zatem za uczciwie zarobione pieniądze mogą nabyć w stolicy woj. zachodniopomorskiego aparat fotograficzny znanej firmy… japońskiej. A dla niepobłażliwych przyjezdnych z Tokio kluczowych jest co najmniej parę parametrów, np. doskonała jakość ujęć,

aparat

Autor: Casio
Źródło: Casio

miniaturowy gabaryt danego urządzenia czy w miarę długa żywotność baterii – Lensfoto.

Doradcy klienta zatrudnieni w szczecińskich punktach są w stanie całymi godzinami rozprawiać o sprzętach, które stoją na półkach, więc zapewne doradzą w wyborze najlepszego i niekoniecznie najtańszego modelu. Szczecin to ogromne wojewódzkie miasto, zatem przyciąga ono potencjalnych nabywców z obrzeży aglomeracji oraz z nieodległych prowincji. Dyrektorzy sklepów dbają o to, aby zatrudniać doskonale zorientowanych w temacie podwładnych. Natomiast sami nabywcy wolą kupować aparaty w sprawdzonych punktach, wtedy bowiem mają pewność, że w razie awarii sprzętu mogą liczyć na natychmiastową naprawę gwarancyjną, a kiedy okres gwarancji minął, to dobry szczeciński sklep zaoferuje profesjonalną naprawę serwisową.