Największym skarbem niemal każdej firmy są jej pracownicy. Ten na pierwszy rzut oka oczywisty temat jest często lekceważony przez kierowników i kadrę zarządzającą wielu przedsiębiorstw.

szkolenia ISTQB

Źródło: searchmarketingpost.com
systemy plm

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
aparat
A tylko aktywny oraz właściwie nastawiony podwładny to gwarancja sukcesu dla każdej firmy.

Zwłaszcza branża IT to branża, w której stale trzeba troszczyć się o rozbudowę umiejętności i wiedzy swoich pracowników. Technologia rozwija się w niezwykle szybkim tempie, pojawiają się coraz to nowe narzędzia, rozbudowywane są znane języki tworzenia oprogramowania oraz aplikacji. Żeby nadążyć za tym wszystkim konieczne są szkolenia z konkretnej dziedziny. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się szkolenia ISTQB, a więc szkolenia z zakresu jakości oprogramowania dla testerów. Jakość programu komputerowego, który oddajemy klientowi albo użytkownikowi końcowemu jest niezwykle istotna. Dlatego więc ogromnie istotne jest żeby kadra testerów w naszej firmie posiadała jak możliwie mocno rozbudowane kompetencje z obszaru jakości oprogramowania oraz możliwie najszerszą wiedzę z tej obszaru.
Poza inwestycją w samych pracowników warto także zadbać o dobór właściwych narzędzi, dzięki którym praca naszym zespole będzie toczyła się na odpowiednim poziomie. Do takich narzędzi z całą pewnością należą systemy (SP – instalacje elektryczne wrocław) PLM, a więc systemy zarządzania cyklem funkcjonowania produktu.

Systemy PLM zapewniają całościowe zarządzanie procesem informacji od wstępnej fazy powstawania produktu, poprzez jego wytwarzanie a także tzw. maintenance. Dzięki całościowemu objęciu całości procesu będziemy mieć większą możliwość na podniesienie efektywności a także efektywności działania własnego biznesu.