W życiu równie istotna jak praca jest także możliwość beztroskiego odpoczynku, żeby odzyskać siły na następny dzień w pracy lub w szkole. Dla tych osób, które nie chcą chodzić do pubów czy na mecze, są ponadto odmienne rozwiązania.

Mogą sobie po prostu pograć w jakąkolwiek komputerową grę.
Obecnie popularne są przeróżne gry sieciowe, tzn. takie, w które mogą grać tysiące osób jednocześnie. Tematyka tego typu gier jest różnorodna, jeżeli jedynie chcesz, możesz zostać np.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to zachęcamy Cię do nowej strony, gdzie znajdziesz szczegółowe wpisy – kliknij w link do artykułu.

kapitanem jakiegoś statku, wodzem starożytnego plemienia, admirałem na statku kosmicznym lub dowódcą czołgu. Trzeba jednak pamiętać, że takie gry przegladarkowe mogą okazać się bardzo uzależniające i trzeba umieć odróżniać rzeczywistość od gry. Jeżeli jednak to nie stanowi problemu, to spędzanie czasu w taki właśnie sposób to ciekawa alternatywa dla np. jazdy na sankach w przeciągłe zimowe wieczory. Zależnie od konkretnej rozgrywki w trakcie jej trwania można porozumiewać się ze współgraczami, żeby opracowywać różnego typu sojusze i spełniać jakieś wspólne projekty.

wakacje 2013

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl
Wszystkie tego typu gry są całkowicie darmowe, tak w chwili rejestracji, jak i podczas samej rozgrywki. Z innej strony w większości z nich można by dokupować różne atrybuty lub surowce, dzięki którym gra jest łatwiejsza oraz bardziej przyjemna. Niestety tu do zabawy dochodzą rzeczywiste pieniądze, a to mogłoby zostać rozpoczęciem nawet poważnych problemów finansowych. Jeśli jednak jesteśmy osobami racjonalnymi, to tego typu gry przegladarkowe to ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu.

Duża część z takich gier rozgrywa się w czasie rzeczywistym, z tego też powodu hipotetycznie nasza chwilowa nieobecność może posiadać zły wpływ na nasze obecne osiągnięcia w takiej gierce.