Sklep internetowy oferuje praktycznesprzęty szpiegowskie w konkurencyjnych cenach. Oferujemy m.in mini kamery, długopis z kamerą czy zegarek szpiegowski. Mini kamery dedykowane są osobom, które w sposób bezpieczny i dyskretny chcą zarejestrować i zapisać obraz z dźwiękiem dobrej jakości. W asortymencie naszego sklepu znajdują się kamery ukryte w budziku czy ładowarce, dzięki którym można dyskretnie monitorować zachowanie domowników podczas naszego urlopu czy wyjazdu w podróż służbową.

obraz z kamery

Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com

Dodatkowo, w sytuacji włamania czy kradzieży, mamy w posiadaniu nagranie, które może pomóc wykryć sprawcę i odzyskać skradzione dobra. Mini kamery szpiegowskie doskonale sprawdzają się też w pracy, dając nagranie obrazu z biura, kiedy podejrzewamy, że dzieje się coś no co powinniśmy zareagować. Oferujemy też mini kamery operacyjne. To wyższa klasa sprzętu do dyskretnej kontroli, często używana przez służby mundurowe oraz detektywów. Charakteryzują się wyższą jakością nagrań, możliwością długiej pracy operacyjnej czy specjalnymi funkcjami, takimi jak oznaczanie nagrania znakiem wodnym i liczenie klatek ().

Zdobyty w ten sposób materiał może stanowić realne źródło informacji i skuteczny dowód w sprawie sądowej. Szeroki asortyment rejestratorów pozwala na zapis nagrań w dowolnym formacie, oczekiwanej jakości obrazu oraz pojemności pamięci. Następnym gadżetem godnym zwrócenia uwagi jest długopis z kamerą. To multimedialne urządzenie o najwyższej jakości. Długopis rejestruje obraz z rozdzielczością 640×480 pikseli. Jest wykonany z metalu. Wygląda jak typowy długopis. Jego autentyczny wygląd nie wzbudza podejrzeń co do jego wielkich. Oczywiście długopis można wykorzystywać też w sposób standardowy – do pisana. Tusz ma kolor czarny.

długopis

Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Długopis z kamerą posiada również funkcję aparatu oraz dyktafonu. Można ustawić czas i datę wykonywanych zdjęć lub oknar internorm video. Dzięki temu niepozornemu urządzeniu w niczym nie przypominającemu kamery, dowiesz się całej prawdy.Długopis z kamerą można zawsze nosić przy sobie i używać w dowolnej chwili. Jest niezwykle prosty do ukrycia (zobacz ). Niezwykle wygodnym i praktycznym gadżetem jest również zegarek szpiegowski. Posiada funkcję robienia zdjęć oraz detekcji ruchu. Praktyczny w każdej sytuacji, w której chcemy mieć dowód niepoprawnych zachowań, oszustw, drobnych kradzieży czy zarchiwizować ważne spotkanie.Videa nagrywane przez zegarek szpiegowski zapisywane są w wygodnym formacie o rozdzielczości 640×480.Dźwięki zbierane są z otoczenia z pomocą zintegrowanego mikrofonu (patrz ).