Żadne biuro nie może obejść się bez przeróżnych towarów papierniczych. Segregator to nie tylko metoda na przechowywanie dokumentów.
Towar z indywidualnym nadrukiem, znamionującym markę i jednostkę, staje się efektywnym sprzętem reklamowym. Segregatory biurowe skonstruowane z wysokiej jakości, twardej tektury, chronią zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Przede wszystkim pozwalają jednak estetycznie i systematycznie rozmieścić całość dokumentacji służbowej. Segregator A4, jako najpopularniejszy format, cieszy się pośród produktów biurowych największym zainteresowaniem. Jest zaopatrzony w dodatkowe miejsce do opisu na wierzchołku, dzięki czemu w niezwykle prosty sposób zezwala zachować porządek w każdym archiwum w biurze.

segregatory i standy reklamowe

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Standy kartonowe przestrzenne są wykonywane głównie z kartonów falistych kaszerowanych, czy też litych kilkuwarstwowych kartonów.

Standy kartonowe to wzrokowe, wolno stojące gatunki reklamy używane w promocji.

Równie niebanalne treści odnoszące się do omawianej tematyki znajdziesz tu – zobacz więcej w tym omówieniu (http://www.tlumaczprzysieglypoznan.pl/tlumaczenia-uwierzytelnione/). Zbadasz taką kwestię od innej strony!

Jest sporo typów standów reklamowych. Standy tekturowe tego typu doskonale podnoszą sprzedaż reklamowanych produktów, zachęcając do zainteresowania się określonym towarem. Kluczową przyczyną rozstrzygającą za wyższością standów z tektury nad pozostałymi jest ich o wiele niższa cena i możność aplikacji grafiki o najlepszej rozdzielczości. Standy kartonowe zezwalają na ekonomiczne użycie nawierzchni.

Wygodne dojście do produktu znajdującego się na półce, lub zawieszce daje dowolność rozmieszczenia standów. Finezyjna, delikatna budowa i estetyka wykończenia, to plusy owego typu materiałów.