Nieprawdopodobne? Czemu nie. Jeśli taka odskocznia z bardzo dużą dawką adrenaliny dokładnie Tobie pomaga się najlepiej zrelaksować posiadasz taką możliwość.

film

Autor: Gonzalo[R]
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieci na trampolinie

Autor: Jeromy Shepherd
Źródło: http://www.flickr.com
morze

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Na potrzeby takich zagorzałych graczy zrobiono pokoje (wolne pokoje sulmierzyce) typu escaperoom . Są to pomieszczenia rozdzielone merytorycznie, aby każdy jeden był w stanie uczestniczyć w tym, co najbardziej go nęci i by za każdym razem miał sposobność wykryć coś innego. Cała zabawa opiera się na przeniesieniu gry do realu. Wchodzisz do takiego pokoju i masz określony czas, aby się z niego wyrwać. Naturalnie , aby to uzyskać trzeba wykazać się nie tylko logicznym myśleniem ale i zręcznością. Czas mija, jesteś obserwowany i nie wykorzystując siły jedynie głowy musisz podjąć wyzwanie. Irytacja są napięte do granic wydajności.

Trzeba zaznaczyć, iż wejście nie znaczy, że każdorazowo go opuścisz. Gdy poniesiesz klęskę, wypuścić może tylko członek obsługi i w stosunku od twojego życzenia może udzielić informacji, co zrobiłeś źle. Zainteresowany? Nie wiesz gdzie poszukiwać takich zabaw? Taki escaperoom Gdynia oferuje już od pewnego okresu i liczba chętnych na okrągło przybywa. Jeśli również masz ochotę spróbować i odwiedzić taki escaperoom Gdynia jest pierwsza którą należałoby odwiedzić .

To rozrywka rzeczywiście na skalę naszych czasów, a pokoje typu escaperoom biją rekordy popularności.
Jeżeli więc gry na konsolach nie dają ci już epinefryny spróbuj takiej zabawy. Emocje masz zapewnione.