Zakup dobrego telewizora to dziś nie lada wyczyn, biorąc pod uwagę liczbę modeli w sklepach. Telewizor można kupić za 1000 zł, ale wydać na niego można i 20 tysięcy – wszystko zależy od potrzeb i możliwości finansowych klientów. Oczywiście telewizory które kosztują powyżej dziesięciu tysięcy to najwyższy segment i odbiorców na nie nie ma jednak zbyt dużo.

Telewizory marki Philips

Autor: Philips
Źródło: Philips
Dużo popularniejsze stały się telewizory z przedziału cenowego do 3 tysięcy złotych, wśród nich wybrać można rzeczywiście sporo interesujących modeli.Jeżeli chodzi o firmy, to niekwestionowanym liderem od kilku lat jest Samsung, urządzenia jego są dobrze zaprojektowane, mają mnóstwo technologicznych nowinek i w pełni zasłużenie panują na listach sprzedażowych.

Za cenę ok 1500 zł interesująco wygląda model SAMSUNG UE42F5000A. Już za te niewygórowane pieniądze kupujący otrzymuje już rozdzielczość full HD i 42 cale przekątnej ekranu – wielkość wystarczającą do komfortowego oglądania telewizji w większości domów. Model ten wyposażony został w port USB, przez co podpiąć do niego można zewnętrzną pamięć i cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami na dużym ekranie.

Za niecałe trzysta złotych dopłaty możemy kupić telewizor Samsung UE40F6400. Co prawda jest on mniejszy o 2 cale od opisywanego wcześniej, lecz posiada za to możliwość korzystania z bezprzewodowej sieci i funkcję Smart TV. Szczególnie ta pierwsza opcja jest niezwykle ciekawa, telewizor łączy się z siecią internetową i korzystać może z najpopularniejszych serwisów internetowych z muzyką i filmami.

Jeśli sądzisz, że omawiana tutaj kwestia jest interesująca, sprawdź jeszcze więcej w tym tekście (https://www.daikin.pl/pl_pl/klimatyzacja-ogrzewanie-wentylacja/do-hotelu.html), który też proponuje zbliżone materiały.

Jak duże możliwości zabawy i rozrywki może to dać chyba nie trzeba nikogo uświadamiać. Następne kilkaset złotych do dołożenia jest do również 40-calowego, ale z dużo lepszymi parametrami telewizora, jakim jest Samsung. Ten akurat model ma znacznie lepszą jakość ekranu od poprzedników, co tłumaczy wyższą cenę. W zamian dostaje się eleganckie, z najwyższymi parametrami urządzenie, na jakim oglądanie filmów to rzeczywiście przyjemność. Za cenę tą można można również kupić telewizor Samsung UE46F6320 (na ), ma on przekątną 46 cali i moduł wi-fi, a poza tym smart TV.