Kupno nowego samolotu to koszt nowego samochodu klasy wyższej. Trzeba uważać, ponieważ wydatki nie kończą się przelaniem funduszy na konto twórcy maszyny lub poprzedniego właściciela.

firma

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Latanie jest atrakcją obarczoną sporymi nakładami utrzymania samolotu.
Kucharze

Autor: DC Central Kitchen
Źródło: http://www.flickr.com
samolot

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Hitem na rynku samolotów nowych ogólnego lotnictwa jest samolot z bardzo nowoczesnym ekwipunkiem oraz najwyższym komfortem i spadochronem ratunkowym. W wypadku, kiedy wydarzy się usterka powyżej 100 metrów, spadochron ratunkowy bezpiecznie sprowadzi na ziemię nasz samolot oraz załogę, która liczy 4 osoby. Za podstwową wersję należy zapłacić razem z należnościami skarbowymi około 2.3 mln zł. Klienci częściej kupują jednak wersję mocniejszą za około 3 mln. Jest to wersja z mocniejszym motorem i lepszym wyposażeniem. Innym samolotem jest samolot za ok. półtora miliona złotych.

Ten link do www litery blokowe 3d zdziwi Cię niezwykle pozytywnie. Znajdziesz tam masę szczegółowych informacji. W takim razie nie czekaj i wejdź tam!

Jest to rozwinięcie przeszło 60 letniej konstrukcji, która była kilkukrotnie modernizowana.

O wiele prościej oraz mniej kosztownie kupić samolot kilkuletni. Na tym na rynku w odróżnieniu od rynku motoryzacyjnego ceny jednostek latających spadają o wiele wolniej. Ceny niedrogich jednostek latających zaczynają się od 50 000 złotych. Za tego typu pieniądze można otrzymać bardzo stare samoloty lub kilkunastoletnie samoloty, które są ultralekkie. Inwestycja w starsze mechanizmy, które są niedrogie, zazwyczaj powoduje konieczność bardzo znacznych początkowych wydatków. Rzadko kiedy jest tak, że samolot jest sprzedawany tuż po kosztownym remoncie jednostki napędowej lub śmigła. W wypadku samolotu kilkuletniego na początku trzeba się liczyć z mniejszymi lub większymi nakładami pieniężnymi.

Pośród ludzi utrzymuje się taki stereotyp, że samolot pali ogromne ilości paliwa, dlatego też eksploatacja ich jest taka droga. Tak naprawdę paliwo jest to tylko nieduża cząstka całego kosztu, który wiąże się z utrzymaniem niewielkiego samolotu.