Obecnie, jeżeli chcielibyśmy się wyróżnić musimy wyszukać na to dobry sposób. Reklam w telewizji jest bardzo wiele. Bardzo dużo jest również bilbordów. I pewnie sporo jest telebimów. Ale, jeśli chodzi o telebim to reklama na nim na pewno okaże się super pomysłem. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, telebim najbardziej przykuwa uwagę (tak jak ten: telebim w słupsku na szczecińskiej). Bilbord oczywiście trudno przeoczyć, kiedy przysłania sporą część budynku, ale w końcu się do niego przyzwyczajamy i nie musimy nawet na niego

koncert

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

spoglądać, żeby przypomnieć sobie cóż tam na nim jest przedstawione, a z telebimami jest całkiem inaczej. Najczęściej wyświetlają się na nich reklamy kilku firm, przez co w sumie nigdy nie mamy pewności czyją reklamę dostrzeżemy. Tak, więc jeśli myślimy o reklamie, która wyróżni naszą firmę z tłumu, to pomyślmy o zakupie telebimu o odpowiedniej wielkości. A jeśli nie mamy funduszy na tego typu wydatek to sprawdźmy, kto jest właścicielem już zainstalowanych telebimów i zapytajmy jakie byłyby koszty pojawiania się reklamy naszej marki na nich. Możemy sprawdzić parę ofert i wybrać tę , która będzie najbardziej nam pasowała. Nie tylko pod względem kosztów, ale też w kwestii lokalizacji telebimu. Powinniśmy zawsze, przy wszystkich reklamach pamiętać o tym, do kogo chcemy trafić.

Jeśli chciałbyś trafić do sporego grona odbiorców

Sporo ludzi wiele razy oglądało jakieś wydarzenia sportowe na telebimach. U nas w kraju pod chmurką robione były strefy kibica z telebimami właśnie, żeby transmisja z meczu, czy to piłkarskiego czy siatkarskiego mogła trafić do jak największego grona odbiorców. Dlatego telebim jest czymś, co zaliczamy do fajnych rzeczy. Dlatego spoglądamy na telebimy, które w miastach i na arenach sportowych również.

A jeśli sami prowadzimy działalność gospodarczą i myślimy o fajnej reklamie, to zastanawiamy się nad tym czy przypadkiem nie zacząć reklamować się na telebimie, podobnym do tego: dailymotion.com/video/xrnvej_telebim-slupsk-sobieskiego-tel-782-666-777_lifestyle. Dobrze wziąć pod uwagę taką opcję, bo to naprawdę prowadzi do większego zainteresowania ze strony możliwych klientów. Oczywiście nie może to być jedyna forma reklamy, ale powinniśmy swoje marketingowe pomysły uzupełnić o reklamowanie produktów lub usług naszej firmy na telebimie. W dzisiejszych czasach jedynie dzięki właściwej reklamie można przekonać do swojej firmy klientów. Oczywiście nasze produkty mogą być super jakości, ale na początku musimy przekonać klientów, by sięgnęli właśnie po nie i do tego potrzebna na jest reklama.